Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Jak se žije v řeckém autokempu

Pokud jste doposavad znali jen kempy české, ty v Řecku vám mohou vyrazit dech. A protože je doba dovolených a ani mně se nechce moc namáhat mozkové buňky, nebudu vás unavovat dlouhým textem, ale máte možnost kouknout na video.
Aktualizováno: 20.07.2018
Jak se žije v řeckém kempu
Jak se žije v řeckém kempu Autor: Josef Vrtal
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kolik to vlastě všechno stojí?

Pro ty, kteří přeci jen chtějí vědět víc, máme připraveny alespoň základní cenové kalkulace, které se dají plus-minus aplikovat na všechny autokempy na poloostrově Peloponés.

Za jednoho dospělého na noc platíte 4 eura, za dítě 2,5. Auto s karavanem vyjde asi na 12. Lehký pohled na cenotvorbu českých kempů naznačuje, že se dost podobá. Bohužel čím se podobná zařízení v zemi praotce Čecha povětšinou nemohou rovnat, je kvalita zázemí. Toalety, sprchy, obchod, restaurace, přístup personálu - to vše musím hodnotit minimálně čtyřmi hvězdičkami z pěti.

Nabaštil by se i Pohlreich

Jídlo v restauraci poctivě připravované, žádné zmražené blafy z Makra, fritovací festival a smažáky s langošem. Pro dokreslení přikládám odkaz na jeden z kempů, které naše Balkánská jízda s Countrymanem a minikaravanem navštívila. Mohlo by to inspirovat nějakou vaši prázdninovou jízdu :-)

http://www.campingmelissa.gr/en/

Autor článku: expert Josef Vrtal

Život v řeckém kempu
Život v řeckém kempu
Článek je zařazen v: Mini , minikaravan , autosalón , balkánská jízda , Josef Vrtal , Autosalon TV Prima , Expedice balkán , Countryman , Srbsko , Serbia , Řecko , Greece , Kosovo , Albánie , makedonie , řecký kemp , jak se žije v řeckém kempu , Peloponés , Kylian
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama