Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Jak se žije v řeckém autokempu

Pokud jste doposavad znali jen kempy české, ty v Řecku vám mohou vyrazit dech. A protože je doba dovolených a ani mně se nechce moc namáhat mozkové buňky, nebudu vás unavovat dlouhým textem, ale máte možnost kouknout na video.
Aktualizováno: 20.07.2018
Jak se žije v řeckém kempu

Kolik to vlastě všechno stojí?

Pro ty, kteří přeci jen chtějí vědět víc, máme připraveny alespoň základní cenové kalkulace, které se dají plus-minus aplikovat na všechny autokempy na poloostrově Peloponés.

Za jednoho dospělého na noc platíte 4 eura, za dítě 2,5. Auto s karavanem vyjde asi na 12. Lehký pohled na cenotvorbu českých kempů naznačuje, že se dost podobá. Bohužel čím se podobná zařízení v zemi praotce Čecha povětšinou nemohou rovnat, je kvalita zázemí. Toalety, sprchy, obchod, restaurace, přístup personálu - to vše musím hodnotit minimálně čtyřmi hvězdičkami z pěti.

Nabaštil by se i Pohlreich

Jídlo v restauraci poctivě připravované, žádné zmražené blafy z Makra, fritovací festival a smažáky s langošem. Pro dokreslení přikládám odkaz na jeden z kempů, které naše Balkánská jízda s Countrymanem a minikaravanem navštívila. Mohlo by to inspirovat nějakou vaši prázdninovou jízdu :-)

http://www.campingmelissa.gr/en/

Autor článku: expert Josef Vrtal

Život v řeckém kempu
Život v řeckém kempu
Reklama
Článek je zařazen v: Mini, minikaravan, autosalón, balkánská jízda, Josef Vrtal, Autosalon TV Prima, Expedice balkán, Countryman, Srbsko, Serbia, Řecko, Greece, Kosovo, Albánie, makedonie, řecký kemp, jak se žije v řeckém kempu, Peloponés, Kylian
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama