Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Disky, nebo tablety? Co vítězí, odhaluje Autosalon ve starobylé Olympii.

Peloponés nenabízí jen nekonečné liduprázdné pláže, ale také odkazy na život a vyspělost prvních evropských civilizací. A protože auta a sport k sobě mají blízko, míří naše “Balkánská jízda” do míst zrodu té největší sportovní události - olympiády.
Aktualizováno: 25.07.2018
Olympia, místo, kde Pepa vrhnul
Olympia, místo, kde Pepa vrhnul Autor: Autosalon
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Olympia

Leží ani ne půl hodinky jízdy z městečka Pyrgos. Počítejte ale s relativně vysokou cenou lístku. Zahrnuje v sobě kombinaci tří vstupů - do Muzea města Olympie jako takového, do Muzea Olympijských her a pak na samotné vykopávky. Jednotlivě je koupit nelze. Návštěva ale i tak stojí za to.

Diskobolos

Kdo by neznal onu sochu opěvovanou archeology, umělci i estéty. Nakonec “Hod diskem” zůstal dodnes na soupisce olympijských disciplín. Nemělo by se to ale změnit? Jít s dobou a tento zastaralý sport, jako všechno v našem světe, digitalizovat?

Návrh nové olympijské disciplíny

Expert Pepa se o to pokusil přímo na historickém stadionu Olympie, kde se  dodnes zažíná za pomoci slunečních paprsků symbolický oheň každé novodobé olympiády. Zda jeho proměna diskobolose v tabletobolose bude úspěšná, odhalí přiložené video. 

P.S. Digitalizovanému sportu a nerozbitným věcem zdar! 

Autor článku: expert Josef Vrtal

 

Tabletobolos ve starobylé Olympii
Tabletobolos ve starobylé Olympii
Článek je zařazen v: Mini , minikaravan , autosalón , balkánská jízda , Josef Vrtal , Autosalon TV Prima , Expedice balkán , Countryman , Srbsko , Serbia , Řecko , Greece , Kosovo , Albánie , makedonie , Peloponés , Kyllian , řecký kemp , jak se žije v kempu , co je lepší , karavan , bežný stan , klasický stan , střešní stan , jak odkempovat , balení na cestu , Olympia , Diskobolos , Tabletobolos , Olympijské hry , vykopávky , historie , nová disciplína , Olympijský stadion
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama