Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Tahle proměna auta vás šokuje, můžou za ní pistácie
Speciály Fotr na tripu, minikára, minikaravan a miniposádka... Zvládne to?

Balkánská jízda

Do světa můžete vyrazit velkými vozy, ale i těmi titěrnými. Jeden z nich má slovo “mini” dokonce ve svém názvu. Autosalon k minikáře ještě připojil minikaravan, naložil miniposádku a vyrazil na pořádnou prázdninovou jízdu. Expert Pepa stáčí volant do míst, kam mnozí vyrazí jen s ochrankou. On naopak nabral dvě malý děti a veze je na málo navštěvovaný Pelopones, do Makedonie, Bulharska, Rumunska, Srbska, Bosny a Hercegoviny, aby nakonec skončili v Černé Hoře.
28. 06. 2018
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Autosalonové MINI s minikaravanem urazí odhadem 12 000 kilometrů a mimo domov poveze svou posádku víc jak 60 dní. Jak zvládne “fotr na tripu” výchovu dětí, stravování, spánek, zábavu, jak se do minisoupravy vůbec vejdou a jaká místa navštíví?

To vám odhalí denní nášup článků, videí, cestovatelských pozoruhodností a rodičovských trablů. Odstartovali jsme v pondělí 2.července akcí “pistáciová proměna” a další zajímavosti a eskapády budou jistě následovat. Sledujte prázdninový speciál s názvem Balkánská jízda.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama