Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Autopunk

Zloděj prodal ukradený přívěs za pár tisíc. Bylo v něm vzácné BMW

Není nic příjemného, když vám zloději ukradnou auto. Horší to ale je, když vám ukradnou tvrdě vypiplaný závodní speciál. A nejhorší je, když s tím závoďákem vezmou i celý přívěs.
Vydáno: 15.09.2017
Ukradené a zase vrácené BMW M3 E36
Ukradené a zase vrácené BMW M3 E36 Autor: Alex Farrington
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tak nějak by se dal ve zkratce vyprávět příběh, který se odehrál v Americe. Byla by to ale hodně zkrácená verze, která by vám neřekla, že když jsou zloději pitomci, ale zároveň máte velké štěstí, může i taková krádež dopadnout vlastně dobře. Vyprávět vám o to bude jeden z hlavních aktérů, majitel závodního BMW M3 E36, Alex Farrington. Pro ty, kteří angličtinou tolik nevládnou, níže přinášíme krátké shrnutí.

Alex měl své BMW uskladněné v přívěsu, který byl zaparkovaný vedle kanceláře. Odtud ho brával o víkendech na různé závody a veřejné jízdy, ale zjevně se našel někdo, kdo si jeho karavan vytipoval. Jednou ráno tak Alex místo karavanu našel prázdné místo. I přes policejní ujištění, že bude uděláno vše, aby se karavan i s obsahem našel, Alex ještě prosbu s pomocí vyvěsil snad na všechny sociální sítě.

Šťastný návrat k právoplatnému majiteli

Ani tak se ale nic nedělo, a tak se mladý závodník pomalu smiřoval s tím, že je s autem amen. Pak ale zazvonil telefon, na jehož druhém konci se ozval člověk, který právě od těch zlodějů koupil přes internet karavan. Když ho ale otevřel, nestačil se divit. Uvnitř totiž našel právě Alexovo BMW. Netknuté a v pořádku. Když viděl na okně samolepku se jménem řidiče, stačilo trochu zapátrat.

Jestli byli zloději tak hloupí, že si auta uvnitř nevšimli, nevíme. Spíš se lekli celkem snadno rozpoznatelného auta, a tak se prostě všeho zbavili. Nový majitel přívěs karavan koupil za 800 dolarů a aby nepřišel úplně zkrátka, dal mu za karavan i s autem Alex 1 000 dolarů jako kompenzaci za problémy. Prostě jako z filmu. :)

Článek je zařazen v: BMW , zloděj , ukradené BMW , BMW M3 E36 , přívěs , amatérský závodník
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama