Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Autopunk

Žena v autě tvrdě srazila cyklistu, po nárazu se zázračně zvedl

Vlastně bychom správně měli mluvit o chodci, muž s kolem totiž před přechodem poslušně sesedl z kola a přes silnici ho vedl. Ani to a přednost dvou dalších řidičů, kteří před přechodem zastavili, ho však neuchránilo před velmi nepříjemným zážitkem.
Vydáno: 26.07.2017
Ani sesednutí z kola nemusí cyklistu na přechodu ochránit.
Ani sesednutí z kola nemusí cyklistu na přechodu ochránit. Autor: ViralHog
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zpoza ostatních aut, která čekala před přechodem, se nečekaně přiřítila černá Lada s maldou řidičkou za volantem. Muž si sice auta na poslední chvíli všiml, zjevně se však lekl a zareagovat už nestihl. Auto rozhodně nejelo padesátkou, protože však řidička alespoň tvrdě šlápla na brzdy, rychlost samotného nárazu už tak hrozivá nebyla. Přesto však muže bez helmy čekal tvrdý náraz do čelního skla a pravého A sloupku auta, který ho i s kolem odmrštil na silnici.

Nehoda se stala před týdnem v ruském městě Tver, dříve známém jako Kalinin, které leží na soutoku řek Volha a Tverca na cestě z Moskvy do Petrohradu. Velmi snadno mohla být pro muže na přechodu fatální, jako zázrakem se však ihned po nárazu zvedl, i když poněkud nejistě a pochopitelně otřeseně. Druhý den ho jistě muselo bolet celé tělo, doufáme však, že žádné vážné zranění neutrpěl.

 

Článek je zařazen v: nehoda na přechodu , srážka s chodcem , sražený cyklista , přednost chodců
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama