Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Autopunk

Závodníci po sobě šli auty i pěstmi. Uklidnil je až taser

Motorsport je extrémně náročný, a to jak technicky a fyzicky, tak psychicky. Závodní jezdci musí vydržet a přežít obrovský tlak, který na ně vytváří tým, ostatní jezdci i vlastní hlava, a to při každém závodě a po celou závodní sezónu. Občas ten pohár trpělivosti ale přeteče a pak se může stát i toto.
Vydáno: 22.10.2017
Závodníci po sobě šli auty i pěstmi. Uklidnil je až taser
Závodníci po sobě šli auty i pěstmi. Uklidnil je až taser Autor: racecarjunkie8
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Celá ta situace je vlastně na první pohled celkem vtipná, ale jen do chvíle, než vám dojde, že to, co vidíte, má policejní dohru a účastní se toho na první pohled dospělí jedinci. Ale jak říkáme, když už to jednou přeteče, nedá se s tím asi nic dělat. Pořádně to přeteklo dvěma postarším závodním jezdcům z amerických amatérských závodů, které nám nejvíce připomínají Nascar. Závod se jel na okruhu Anderson Indiana Speedway a už od prvních sekund videa je patrné, že dva z jezdců se zjevně v lásce nemají.

Rychlý policejní zákrok

Když trať opustí zaváděcí vůz, závodní stroje, respektive jejich piloti, se do soubojů pustí v opravdu ostrém tempu. Ti dva, kteří si rozhodně nechtějí nic darovat zadarmo, se ale možná pro svou přemotivovanost během chvilky dostanou do křížku. Poté, co do sebe nabourali celou vyhrocenou situaci jeden neunesl a vyjel s autem druhému doslova na hlavu.

To si ale dotyčný samozřejmě nenechá líbit, z auta vyleze a jde si to se soupeřem vyříkat ručně. Pár ran mu asi uštědří, ale než se stihne pořádně rozmáchnout, přiběhne policista a složí ho elektrickým šokem z taseru. Oba jezdci nakonec skončili v poutech a podle šéfa závodní tratě mají doživotní zákaz účastnit se na tomto okruhu jakýchkoliv závodů. Oba navíc za své chování vyfasovali vysokou pokutu.

My souhlasíme s pokutou a možná i tím zákazem, ale nejsme si jisti, že bylo nutné takového dost drsného policejního zásahu. Možná by bývalo stačilo, aby si to ti dva opravdu vyříkali „po chlapsku“ a mohl být klid.

Článek je zařazen v: motorsport , agresivita , závody , závodní jezdci , policie , policejní zákrok , automobilové závody
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama