Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Autopunk

Vteřinu od smrti. Rychlá reakce zachránila řidičce život

Hurikán Irma napáchal škody za biliony a zavinil smrt několika desítek lidí. Mezi oběťmi mohla být i řidička z americké Georgie, na jejíž auto kvůli prudkému větru zřítil strom. Zareagovala však včas a tím se zachránila.
Vydáno: 21.09.2017
Padající strom při hurikánu Irma minul auto jen o vlásek.
Padající strom při hurikánu Irma minul auto jen o vlásek. Autor: Viral Hog
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Toto video názorně ukazuje, proč je v krizových situacích bezpečnější nevyjíždět na silnice a zůstat doma. Pád stromu totiž při silném větru může přijít kdykoliv a pokud zasáhne kabinu, bývá osud řidiče zpečetěn. Takové síle totiž žádné auto odolat nedokáže. Tentokrát však žena za volantem měla štěstí. Před padajícím kmenem včas šlápla na brzdu, a i když na mokré silnici nedokázala včas zastavit, zabránila tak nejhoršímu. I tak je ale pohled na auto, které po tvrdém nárazu málem předvede salto přes střechu, dost nepříjemný.

Žena každopádně i díky tomu, že byla připoutaná, zřejmě vyvázla bez jakýchkoliv vážnějších zranění. Podle autora videa byla jen silně otřesená a na příjezd záchranářů proto počkala pod bezpečným dohledem v policejním voze.

Článek je zařazen v: pád stromu , náraz do stromu , dopravní nehoda , hurikán Irma
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama