Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Autopunk

Volvo, to je tank. V tomto případě to platí doslova

Volva už dlouhá desetiletí platí za robustní auta, a to díky svým hranatým tvarům i štědře dimenzované konstrukci. Také Volvo V70 předchozí generace platilo za vůz bytelný jako tank a někdo tuto přezdívku vzal doslova.
Vydáno: 16.10.2017
Volvo V70 jako tank
Volvo V70 jako tank Autor: Reddit
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Říká se, že prává švédská Volva jsou nezničitelná. Nejenom bezpečí, ale i výdrž je u nich na vysoké úrovni, za čímž stojí kvalitní švédská ocel. Jedním z takových aut je i Volvo V70, se kterým velká část dlouholetých majitelů najela klidně půl milionu kilometrů a kromě oleje nemusela na nic sáhnout. Lidé tak postupem času začali stará Volva milovat.

Ovšem nic se nemá přehánět, a i když je přezdívka „tank“ pro Volvo více než příhodná, dělat z něj opravdový tank - dokonce s věží ze střešní rakve a maketou děla - je snad už trochu moc. Ale vlastně, proč ne. Aerodynamika sice v tomto případě dostala slušně na zadek, funkčnost auta až na horší výhled ven ale nijak snížena nebyla a je nepochybné, že toto Volvo rozdává do celého okolí jen radost a dobrou náladu.

Článek je zařazen v: Volvo , humor , Volvo V70 , Volvo tuning , úprava Volvo , Volvo Polestar , Volvo jako tank , Tank Volvo , volvo je tank , Volvo s dělem , Volvo Tank , Volvo V70 jako tank
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama