Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Autopunk

Velké ego, malý mozek. Řidič na okruhu ohrožoval ostatní a nakonec boural

Kdo z vás někdy vyrazil na veřejné jízdy asi jakéhokoliv závodního okruhu, jistě na podobného pitomce narazil. Přemíra ega, silné auto a schopnosti na nule. To je zatraceně nebezpečná kombinace, která často končí nehodou.
Vydáno: 21.09.2017
Řidič na okruhu ohrožoval ostatní a nakonec boural
Řidič na okruhu ohrožoval ostatní a nakonec boural Autor: Youtube
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Není to tak dlouho, kdy jsme vám ukazovali soubor šílenců, ze kterých bychom si na okruhu příklad rozhodně brát neměli. To jsme ale ještě netušili, že může být ještě hůř. A stačí k tomu ne celá přehlídka, ale jen jeden namistrovaný amatér, který by měl zvážit nějaký kurz bezpečné a sportovní jízdy. Jeho počínání na okruhu je totiž nebezpečné nejen jemu, ale i všem okolo.

Navíc má ten trouba k ruce Nissan GT-R, tedy velmi silné, rychlé a celkem náročné auto, které chce cvik, zkušenosti, znalosti a odvahu. Jediné, co ale „hlavní hrdina“ videa má, je ta odvaha. A té má navíc na rozdávání. Vše natáčí pilot jiného auta na svou kameru umístěnou v interiéru. Chudák se s pilotem Nissanu potká hned v nájezdu na trať a jen tak se ho nezbaví. Dokonce párkrát chybí jen kousek k tomu, aby se ta dvě auta střetla. Takového nebezpečného řidiče totiž jde jen těžko předjet. Lepší je udržovat bezpečnou vzdálenost.

Po pár sekundách videa už vám asi bude jasné, jak to skončí. Pro posádku Nissanu nijak slavně, což se ale opravdu dalo čekat. Podle dostupných informací se nikomu nic vážného nestalo. Jen auto je prý na odpis.

Článek je zařazen v: Nissan GT-R , Nordschleife , Nürburgring , ego , řidič , nehod , nehoda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama