Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Autopunk

Věk je jen číslo! Důchodce v Hellcatu vypráskal řidiče Corvette

To si tak jedete ve své parádní Corvette, užíváte si její zvuk i zrychlení, když vtom vás dojede starší prošedivělý pán, který řídí neuvěřitelný Dodge Challenger Hellcat. A nenechá vás ujet.
Vydáno: 24.11.2017
Důchodce v Hellcatu vypráskal řidiče Corvette
Důchodce v Hellcatu vypráskal řidiče Corvette Autor: Youtube
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tak nějak si představujeme ideální náplň volného času v důchodu. Sedět za volantem nějakého skvělého auta, potkávat podobné nadšence a užívat si tu spoustu času, kterou můžeme trávit tím, že pálíme benzín. A někteří i pneumatiky. Protože je to ale asi utopie, musíme si vystačit s podobnými videi. To dnešní nás zaujalo právě proto, že z něj přímo čiší taková ta autařská pohoda a sounáležitost. A té přece není nikdy dost.

Podle všeho video pochází z Ameriky, kde se na jedné silnici potkaly dvě generace petrolheadů. Zatímco ten mladší dal přednost nadupané Corvette, ten starší sáhl po muscle car tělem i duší, tedy modelu Dodge Challenger Hellcat. Potkali se nejspíš náhodou, ale jeden druhému ukázali, že obě auta rozhodně stojí za hřích. A nemyslete si, to, že je řidič Hellcatu o dost starší, neznamená, že neumí hrdě ukázat zadní lampy. Umí, a dokonce několikrát! Nejde ale o žádnou zlomyslnost, jen si tenhle chlapík s šedivými vlasy své auto koupil právě proto, aby těm mladším ukázal, jak se to dělá. :)

 

Článek je zařazen v: Chevrolet Corvette , Chevrolet , Dodge Challenger Hellcat , Hellcat , Dodge , souboj , věk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama