Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Autopunk

Varování pro všechny: Chtěla být za hvězdu, zabila se o sloup

Příhody jako tato se na světě nestávají každým dnem. Naštěstí. Už od mala nás totiž dospělí učili, že dávat ruku z okna je nebezpečné, a kdybychom v dětském věku z jedoucího auta vystrčili hlavu, nejspíš by to skončilo pěknou sekanou. Tuto mladou Rusku ale zřejmě nikdo nepoučil, a tak zcela zbytečně zemřela.
Vydáno: 16.10.2017
Natalia Borodina smrtelná nehoda
Natalia Borodina smrtelná nehoda Autor: ru24
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Všechno to začalo příjemným výletem do Dominikánské republiky. Pětatřicetiletá Natalia Borodina vzala svou kamarádku a vyrazila vstříc dobrodružství. Na výlety si mladé Rusky půjčily dostupnou Kiu Picanto a jezdily.

Natalia pak ale dostala hloupý nápad a svlékla se do půl těla. Posilněna sebevědomím začala vylézat z pravého předního okna, aby se pořádně nadechla a v zápětí se cítila jako polonahá hvězda. Její o tři roky mladší kamarádka, Ivanna Boirachuk, však byla horší řidičkou, než si Natalia myslela. Vše proto skončilo tragédií.

Soustřeďte se na řízení

Mladší kamarádka Ivanna totiž svou extrovertní kamarádku při celém vystoupení natáčela a místo toho, aby se soustředila na řízení, úplně na něj zapomněla. Z toho důvodu začalo nestabilní Picanto pomalu ale jistě zatáčet doprava, až nakonec najelo na obrubník, kde došlo k proražení boční pneumatiky. Krátce poté projelo těsně kolem sloupu s dopravním značením. Natalia byla stále vykloněná z okna a sloup byl příliš blízko... Její tělo tvrdě narazilo a následky byly katastrofální.

Místní policie mladší kamarádku okamžitě zatkla a obvinila ji z nepezpečného jednání, kterým zavinila smrt z nedbalosti. Je to však úplně jedno. Mladé Rusce život už nikdo nevrátí a jejímu 11letému synovi se bude tak jako tak stýskat po mámě.

Vezměme si ponaučení

Abychom si to shrnuli. Žádnou z aktérek rozhodně nechceme očerňovat a už vůbec je neodsuzujeme. Každý byl mladý a každý dělal nerozvážné chyby. Je ale pravdou, že vyklánění se z okna jedoucího vozu prostě není bezpečné. A aby tato smrt nebyla zcela zbytečná, myslete na to, když vás čirou náhodou něco podobného napadne.

Z celého incidentu je k dispozici i video, nicméně před jeho zhlédnutím vás musíme varovat - je na něm úplně vše, a i když se tragedie odehrála ve vteřině, člověka zamrazí.

Článek je zařazen v: Ruska , smrt , zbytečná smrt , smrtelná nehoda , smrtelný incident , Ruska zemřela , smrt Rusky , Dominikánská republika , Kia Picanto , Kia Picanto nehoda , nehoda Kia Picanto , nehoda s osobním autem , nehoda se smrtí , nehoda s následkem smrti , nebezpečí
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama