Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Autopunk

Traktorista na Svitavsku ujížděl policii. Uháněl až 30 km/h

Nakažlivě vtipná policejní honička se odehrála minulý měsíc na Svitavsku. Hlídka dopravní policie pronásledovala podomácku vyrobený traktor bez světel, kterým se dva podnapilí mladíci ve věku 26 a 29 let vydali krátce po půl noci pro cigarety na čerpací stanici.
Vydáno: 10.08.2017
malotraktor
malotraktor Autor: PČR
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Rozhodně není nejlepší nápad jezdit okolo druhé hodiny ranní traktorem domácí výroby po jedné z rušných dopravních tepen. Zvláště pak, když stroj vůbec nesvítí, nemá registrační značky, není zákonně pojištěný a posádka už má něco upito. Hlad po cigaretách a závislost na nikotinu však tentokrát převládly, a tak se odehrála scéna jako ze špatné komedie. Máme tu dalšího kandidáta na nejtrapnější českou policejní honičku tohoto roku.

Traktor se řítil, co to šlo

Mladíky krátce po najetí na pozemní komunikaci zmerčila hlídka dopravní policie, která se chtěla ujistit, jestli traktor není kradený. Z toho důvodu se rozhodla stroj zastavit. Jenomže k zastavení nedošlo - mladíci se na traktoru rozhodli ujet. Bránili se policistům, seč mohli. Předjet se nenechali, zmiňovanou benzínku, na které si údajně chtěli koupit cigarety, doslova profrčeli a závěrem chtěli policistům ujet na poli, kde si mysleli, že mají výhodu.

Traktor se ale záhy porouchal a ještě před tím, než stihl sám zastavit, z něj jeden z opilých mladíků spadl, načež neváhal a upaloval směrem pryč od policistů po vlastních. Hlídka však nelenila a do několika minut měli oba mladíci na rukou pouta. Spolujezdec fakticky nic neprovedl, mohl tedy jít. Devětadvacetiletý řidič, který nadýchal přes jedno promile alkoholu, si však v těchto dnech vyslechl obvinění z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky. Tak snad bude při svých výletech pro cigarety příště víc přemýšlet.

Článek je zařazen v: traktor , policejní honička , ujížděl traktor , traktor ujížděl , opilý řidič , opilý traktorista , pronásledování , policejní hlídka , policejní pronásledování , Svitavy , svitavsko , PČR , policie , Policie ČR
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama