Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Autopunk

Taxikář závodní jízdou vyděsil zákaznici, málem brečela

Jestli pospícháte na letiště a bojíte se, že nestihnete letadlo, ptejte se po tomto chlapíkovi. Řidič taxíku v Číně převádí doslova sportovní jízdu a mezi auty na rušné dálnici kličkuje se zručností závodního jezdce.
Vydáno: 07.06.2017
Taxikáři v Číně neznají strach.
Taxikáři v Číně neznají strach. Autor: sugary_pixie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Video před několika dny zachytila turistka z Japonska, kterou čínský taxikář vezl na letiště. A je vidět, že navzdory velmi hustému provozu dokázal řidič předjet na padesát pomalejších aut během pouhých dvou minut. Střídá při tom všechny pruhy a využívá každou skulinu. Pokud máte rychlou jízdu rádi, nejspíš by to pro vás byl skvělý zážitek, autorka videa však bohužel mezi fanoušky adrenalinové jízdy rozhodně nepatří.

Rychlost není pro každého

Pokud chtěl řidič na ženu udělat dojem, moc se mu to nepovedlo. Podle vlastních slov byla doslova paralyzována a v jednu chvíli se strachem téměř rozbrečela. Neodvážila se ale prý ozvat, ani si později nestěžovala. Jiní uživatelé internetu už se ovšem nechali slyšet, že by s takovým pilotem klidně jezdili každý den, a začali na něj shánět kontakt.

Pasažérka zároveň uvedla, že navzdory strašidelné jízdě jsou taxíky v Číně velmi dostupná a příjemná služba. Dlouhá cesta na letiště jí vyšla v přepočtu pouze na nějakých tři sta korun, za stejnou cestu v Japonsku by údajně zaplatila minimálně šestkrát tolik.

Článek je zařazen v: jízda taxíkem , šílený taxikář , nejrychlejší taxi
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama