Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Autopunk

Tahle slovenská zběsilost bývala Octavií. Teď je na prodej

Ach jo. My víme, že podobný styl tuningu býval kdysi v módě, ale tohle je prostě designový masakr motorovou pilou. Na Slovensku je na prodej Škoda Octavia druhé generace, která své původní tvary už dávno ztratila.
Vydáno: 16.10.2017
Tuningová Škoda Octavia ze Slovenska
Tuningová Škoda Octavia ze Slovenska Autor: www.autobazar.eu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Slabší povahy a zarytí milovníci Octavií by možná do galerie nebo samotného inzerátu raději nahlížet neměli. Pokud jste ale také lehkými masochisty, pak se nad inzerátem a fotkami budete za břicho popadat. Tedy jen do chvíle, než vám dojde, že to prodejce myslí smrtelně vážně. To ten úsměv tak trochu ztuhne na tváři.

V inzerátu se vám představí modrá Škoda Octavia II z roku 2008. Pod kapotou má dieselový agregát TDI o objemu 1,9 litru, který na přední kola posílá výkon 105 koní. Najeto má 120 tisíc kilometrů a prodejce si ji cení na 13 tisíc eur, tedy 335 400 Kč. Podle prodejce auto nikdy nejelo v zimě, majitel používal jen prvotřídní paliva a aditiva a na STK mu jsou většinou naměřeny hodnoty lepší než mívají jiná auta stejné kategorie.

Svérázný majitel

Víte, co? Nemá cenu vám inzerát přepisovat a dělat si z toho legraci. Popis samotného majitele mluví za vše:

„O auto bolo a stále je prvotriedne starané. Stav tachometra je skutočný. V zime vôbec nejazdené (garážované). Do auta sú používané iba prvotriedne oleje + palivo + aditíva do paliva. Na STK má podstatne lepšie hodnoty ako nové auto rovnakého typu. Netvrdím, že je v 100%-nom stave pretože je v 300%-nom stave! Nikdy sa jeho skutočný výkon naplno nevyužíval ale keď sa na ňom raz odveziete, už nebude chcieť z neho nikdy vystúpiť :) Určite to nie ja auto na každodenné vozenie do Kauflandu alebo do práce. Ideálne pre fajnšmekrov, ktorí ho dokážu aj reálne oceniť a budú si ho vážiť a starať sa oň aspoň tak ako ja. V popise nie je spomenuté úplne do detailov všetko čo na ňom je. Treba prísť osobne a popozerať, dozviete sa všetko. Prosím volať iba ak máte seriózny záujem a už teraz akceptujete cenu. Cena je pevná a o nižšej sa ani nebudeme baviť lebo auto dokonale poznám, viem čo predávam a dám za jeho technický stav ruku do ohňa.“

Drsný bodykit z místní sámošky

Opravdu jsme se snažili, abychom inzerát brali vážně a bez zbytečného humoru. Ono to ale nějak nejde. :) Octavia prošla brutální proměnou, ke které majitel použil tuningové díly možná z místní sámošky nebo z vietnamské tržnice, které navíc poskládal do tak šíleného celku, který se opravdu těžko popisuje. Přesně po vzoru Rychle a zběsile 1 a Need for Speed autu nechybí super parádní nárazníky, výdechy i nádechy, lízátko, pořádné přítlačné křídlo a samolepky, které samy o sobě přidávají minimálně 15 koní.

Vrcholem je super parádní LED osvětlení snad všeho, hudba, která holkám vedle z vesnice sundá svou silou i holínky, a koncovky výfuku, díky kterým máme chuť vyběhnout nazí na ulici a křičet, že marťani jsou tu. Ale humor stranou. Nejšílenější je, že tohle opravdu projde STK, smí na silnici a majitele ani na minutu nenapadlo, že jeho Octavia je vše, jen ne moc bezpečná.

Ale třeba se najde někdo, kdo ji koupí a třeba vystaví v nějakém muzeu tuningu, bizarností a zběsilosti. Právě tam podle nás patří.

Článek je zařazen v: Škoda Octavia , Octavia , Škoda Auto , tuning , úpravy , Rychle a zběsile , Need for Speed
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama