Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Autopunk

Sen všech bazarníků. Z totálky udělali takřka nové auto

Už jsme si zvykli, že v Rusku je možné takřka vše. I tak nás ale nepřestává fascinovat automechanik, který je schopen během několika dnů udělat z jasné totálky takřka nové auto. Jako v případě tohoto BMW řady 7.
Vydáno: 13.11.2017
Z totálky udělali takřka nové auto
Z totálky udělali takřka nové auto Autor: Arthur Tussik
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pokud byste si video pustili od jeho konce, první, co by vás asi napadlo, je, že se díváte na velmi hezké sedmičkové BMW. Takové, které by slušelo i vaší garáži a které byste klidně i koupili. Jenomže pod tím naleštěným lakem se ukrývá mravenčí práce na opravě opravdu nehezky havarovaného auta. Běžný smrtelník by ho před tou opravou označil jako šrot, ale ne tak Arthur Tussik, který takové výzvy miluje a udělal si na nich kariéru.

Jeho pověst ho předchází, a tak se mu do rukou dostávají opravdu kusy šrotu, které Arthur mění zpět v plně pojízdná a na pohled hezká auta. Jako právě předchozí generace sedmičkového BMW. To vypadá po nehodě hodně smutně a své původní tvary spíše jen připomíná. Výsledek opravy je ale neuvěřitelný. Arthur má neuvěřitelnou trpělivost a velmi zkušené ruce.

Nemůžeme se ale zbavit dojmu, že bychom se v takto opraveném autě asi svézt nechtěli. Vypadá sice skvěle, ale při případném nárazu by se také mohlo sesypat jako domeček z karet. Ačkoliv je tato práce opravdu zajímavá, na silnici takové auto prostě nemá co dělat.

 

Článek je zařazen v: BMW , BMW 7 , oprava , totální škoda , Rusko , Arthur Tussik
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama