Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Autopunk

Růžový Aventador je extrovertní zábava pro otrlé

Jsou lidé, kteří zkrátka milují pozornost. Být středem pozornosti jim dělá dobře, a tak dělají všechno pro to, aby si jich okolí všímalo. Na tom v zásadě není nic špatného, ovšem právě kvůli této touze jsme často svědky nevídaných kreací. Příkladem za všechny budiž svítivě růžové Lamborghini Aventador.
Vydáno: 21.11.2017
Lamborghini Aventador v růžové 7
Lamborghini Aventador v růžové 7 Autor: carscoops
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kdo někdy viděl Aventador na silnici, jistě na tento okamžik nezapomněl. To auto zkrátka nejde přehlédnout. Ostré hrany, extrémně nízký profil a celkový výraz neviditelné vojenské stíhačky typu Stealth na silnici září, i když je Aventador vyveden v té nejméně křiklavé barvě - v lesklé černé.

Býk v lakýrkách

Jenomže sytá růžová, to je trochu jiná písnička. Zmiňovaný Aventador LP700-4 má navíc růžová i kola a charakter býka v naleštěných lakýrkách mu dodávají také karbonové nástavce prahů, přední spliter a mohutné zadní křídlo.

Jeden by řekl, že růžové Lamborghini nemůže být hezké. Ale pokud by majitel vyměnil růžová kola za černá, asi bychom i pochopili, že se někomu opravdu líbí. Podívaná je to vskutku zajímavá, a i když patří mezi kontroverzní úpravy vedle krací jako je třeba Nyanborghini Purracán, své kouzlo má.

Článek je zařazen v: Lamborghini Aventador , Lamborghini , růžové Lamborghini , Lamborghini Aventador růžové , růžový Aventador , Aventador v Tokyu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama