Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Autopunk

Rusové si svařili pojízdný fidget spinner ze tří starých aut

Tomu se říká jít s dobou! Mladí lidé u nás i po celém světě propadli mánii točících se hraček s ložiskem uprostřed, kterým se říká fidget spinner. A protože v Rusku zítra již znamená včera, mají tam už dokonce pojízdnou verzi.
Vydáno: 26.06.2017
V Rusku se fidget spinnery staví ze starých aut.
V Rusku se fidget spinnery staví ze starých aut. Autor: Garáž 54
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Mnoho dospělých náhlou přitažlivost fidget spinnerů nejspíš nedokáže pochopit, obzvlášť, když se tato hračka bez většího zájmu prodává už od 90. let. Faktem ale je, že relaxační stylovka v tisících provedeních doslova zaplavila planetu a některé školy už jí musely při vyučování zakázat. I mezi dospělými se však najdou hračičkové, kteří si takovou zábavu nemohou nechat ujít.

Patří mezi ně i parta tří ruských mechaniků z tohoto videa. Ti vzali tři levné staré vraky s motorem vpředu a pohonem předních kol, doslova je přeřízli vejpůl a následně svařili k sobě. Výsledný spinner o váze kolem jedné tuny je opravdu neobyčejný a odreagujete se s ním fantasticky - malý kapesní fidget spinner v tomto ohledu naprosto válcuje.

Článek je zařazen v: fidget spinner , ruské auto
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama