Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Autopunk

Řidiči ujel karavan, sám se dokonale zaparkoval

Vypadá to jako záběr z nějaké grotesky. Karavan ujíždí z kopce, zatímco se ho zoufale snaží doběhnout vyděšené postavičky. Namísto očekávané nehody pak karavan elegantně zatočí na parkoviště, vyhne se všem překážkám a zastaví u plotu. A nejlepší na tom je, že je to skutečnost.
Vydáno: 22.08.2017
Jízda s karavanem vyžaduje opatrnost.
Jízda s karavanem vyžaduje opatrnost. Autor: iStock
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Celé se to stalo poblíž fancouzského Marseille, kde právě rodina odjížděla z parkoviště pro karavany. Jenže řidič svůj obytný přívěs špatně zajistil, a když vůz v kopci najel na příčný práh, karavan se uvolnil a začal couvat dolů. Posádka auta se za ním sice hned rozeběhla, gravitace však tentokrát byla rychlejší. Vypadalo to na pořádný průšvih, jenže se stal malý zázrak.

Přívěs totiž perfektně vybral zatáčku, na centimetry přesně se trefil mezi stromy u vjezdu na parkoviště, těsně minul zaparkovanou dodávku a jemně se zastavil o plot na vyhrazeném parkovacím místě. Kdybychom to právě neviděli, tak tomu nevěříme... Berte to jako další varování po nedávném videu, kde řidič s karavanem zablokoval dálnici, že jízda s obytným přívěsem vyžaduje pozornost a zkušenosti.

Článek je zařazen v: jízda s přívěsem , jízda s karavanem , nehoda karavan
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama