Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Autopunk

Renovace angličáků jsou skvělý autařský relax

Spoustu lidí baví a svým způsobem uklidňuje, když se mohou hrabat v motorech, leštit karoserii a opečovávat nějaký krásný stroj. Pokud ale nemáte možnosti nebo znalosti na velká auta a motory, zkuste to s těmi malými. Úplně malými.
Vydáno: 03.09.2017
Renovace angličáků jsou skvělý autařský relax
Renovace angličáků jsou skvělý autařský relax Autor: baremetalHW
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jestli máte doma nějakou tu sbírku automobilových modelů, jistě víte, že jakmile se dostanou do dětských ručiček, jejich životnost nebývá dlouhá. Ale přesto se i hodně zdevastovaný angličák dá zachránit. Otázkou ale je, jestli taková mini renovace automobilového modýlku není ještě náročnější než v případě velkého auta. Pro angličáky je totiž potřeba hodně trpělivosti a absolutní preciznost, protože na tak malém prostoru by o to víc vynikla jakákoliv nepřesnost nebo chyba.

Následující video vám takovou renovaci ukáže krok za krokem a garantujeme vám, že jde o fantastickou podívanou. Autor si s autíčkem hraje s neuvěřitelným nadšením pro věc a ve výsledku udělá z jednoho velmi zašlého modelu výstavní kus. Berte následující video třeba jako návod na to, co dělat při nadcházejících dlouhých zimních večerech. A pak se nám pochlubte, jak jste to zvládli. :)

Článek je zařazen v: model , automobilový modýlek , angličák , renovace , oprava
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama