Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Autopunk

Octavia si zahrála v indickém akčním filmu. Jako závodní pickup

U nás hodně populární Škoda Octavia první generace získala na popularitě i v Indii. Místní filmaři ji obsadili do hlavní role velmi zvláštního, svérázného a ne moc logického akčního filmu. Je to prostě typicky indická praštěná podívaná.
Vydáno: 24.07.2017
Octavia si zahrála v indickém akčním filmu. Jako závodní pickup
Octavia si zahrála v indickém akčním filmu. Jako závodní pickup Autor: Youtube
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ono už jen spojení indický akční film zní vcelku odvážně. Indové se ve filmovém světě proslavili díky Bollywoodu, který zpravidla produkuje veselé, zpěvné a velmi barevné filmové taškařice, které nabízejí spíš zamilované dvojice než spálený benzin a ostré okruhové souboje. Jenomže, ne jen láskou živ je film. Proto se tu rozhodli natočit vlastní verzi Rychle a zběsile, která je navíc křížená Kobrou 11. Ostatně proč ne, třeba tuhle postarší akci dodnes řadíme mezi nejlepší automobilové honičky všech dob.

To ve zkratce znamená stejně nelogické scény, podobně jednoduchý scénář a hlavně brutálně upravené auto, po kterém pak budou indičtí teenageři toužit až do morku kostí. Tím je v tomto případě Škoda Octavia první generace, která ovšem prošla úpravou v rukou lehce neurotického producenta, který z ní nutně potřeboval mít okruhový speciál s náznaky rallye šrámů.

Závodní střela

No, a povedlo se. Jen nad tím výsledkem nesmíte moc přemýšlet. Z Octavie je pickup, její řidič jezdí zásadně bez helmy, střih scén nedává smysl a technická stránka všech aut už vůbec ne. Film se jmenuje Kuruvi, a i když o něm nemáme nijak velké mínění, po nějakém tom letním drinku by u něj mohla být celkem zábava. :) Za střízliva ho pak doporučujeme jen na vlastní nebezpečí…

Scéna, ve které dominuje přestavěná Škoda Octavia je prostě epická:

A pro velké odvážlivce přidáváme odkaz na celý film, který je volně ke zhlédnutí na YouTube:

Článek je zařazen v: Indie , Bollywood , film , Škoda Octavia , akční film , akční filmová honička
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama