Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Autopunk

Obrovský krokodýl na parkovišti vyděsil i hasiče

Zatímco čeští hasiči nejčastěji řeší dopravní nehody, zaplavené sklepy nebo sršní hnízda, jinde na světě mají práci o něco pestřejší. Video z ostrova Borneo zachytilo napínavý odchyt velkého krokodýla, který zabloudil na parkoviště před obchodem.
Vydáno: 21.09.2017
Obrovský krokodýl je výzva i pro zkušené hasiče.
Obrovský krokodýl je výzva i pro zkušené hasiče. Autor: Viral Hog
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Možná si myslíte, že obyvatelé Malajsie na podobné věci musejí být zvyklí, ale i pro ně byl několikametrový krokodýl na ulici velkým a nepříjemným překvapením. V malém městě Limbang na ostrově Borneo, odkud video pochází, prý totiž nikdy předtím krokodýla neviděli. Zvíře zřejmě ztratilo orientaci při záplavách a nedokázalo se vrátit do divočiny. Je ostatně vidět, že přivolaní hasiči si se zvířetem úplně nevědí rady. I tak ale oceňujeme jejich odvahu, my bychom se totiž na vzdálenost pouhých dvou nebo tří metrů k naštvanému krokodýlovi o délce rodinného kombíku nikdy nepřiblížili.

Odchyt údajně trval přibližně hodinu a nakonec byl úspěšný. Samotný krokodýl při něm nepřišel k žádné úhoně a byl odvezen na korbě náklaďáku zpátky do řeky Pandaruan, ze které pravděpodobně pocházel.

Článek je zařazen v: největší krokodýl , obří aligátor , krokodýl ve městě , odchyt krokodýla
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama