Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Autopunk

Nyanborghini Purracan. Tímhle jezdí kanadský DJ

DJ a producent Deadmau5 je známý svou kontroverzní láskou k japonským kýčům. Na tom by nebylo nic špatného, kdyby ovšem podle toho neupravoval svůj vozový park. Jeho Huracan v matném blankytu a s duhou přes celý zadek je nyní na prodej.
Vydáno: 27.09.2017
Lamborghini Huracán DJ Deadmau5 2
Lamborghini Huracán DJ Deadmau5 2 Autor: Deadmau5
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Deadmau5 už dříve proslul netradiční úpravou svého Ferrari 458 Italia, jehož bezchybný lak nechal polepit tématem Nyan Cat. Mít jen jedno takové auto ho však bavilo, a tak si koupil Huracán, který k nelibosti velké části světa potkal stejný osud. V případě Lamborghini šel však DJ ještě dál a dokonce ho podle japonské kočky přejmenoval. Jmenuje se tedy Nyanborghini Puracan.

Nyní navíc může být vaše. Stojí ve městě Milton v kanadském Ontariu, na počítadle mu svítí pouhých 1700 mil (asi 2700 kilometrů) a stojí 235 tisíc dolarů, tedy lehce pod 6 milionů korun. To je asi tak průměrná cena, ale jestli jste podobně zamilovaní do vnějšího designu ve stylu bláznivé japonské kočky, nejspíš nemáte co řešit.

Článek je zařazen v: Lamborghini Huracán , Puracan , Nyanborghini Puracan , kanadský DJ , supersport , zprzněný supersport , ošklivý supersport , superauto , lambo , kočičí Lambo , Huracan na prodej , levný Huracan , levné Lamborghini
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama