Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Autopunk

Nyanborghini Purracan. Tímhle jezdí kanadský DJ

DJ a producent Deadmau5 je známý svou kontroverzní láskou k japonským kýčům. Na tom by nebylo nic špatného, kdyby ovšem podle toho neupravoval svůj vozový park. Jeho Huracan v matném blankytu a s duhou přes celý zadek je nyní na prodej.
Vydáno: 27.09.2017
Lamborghini Huracán DJ Deadmau5 2

Deadmau5 už dříve proslul netradiční úpravou svého Ferrari 458 Italia, jehož bezchybný lak nechal polepit tématem Nyan Cat. Mít jen jedno takové auto ho však bavilo, a tak si koupil Huracán, který k nelibosti velké části světa potkal stejný osud. V případě Lamborghini šel však DJ ještě dál a dokonce ho podle japonské kočky přejmenoval. Jmenuje se tedy Nyanborghini Puracan.

Nyní navíc může být vaše. Stojí ve městě Milton v kanadském Ontariu, na počítadle mu svítí pouhých 1700 mil (asi 2700 kilometrů) a stojí 235 tisíc dolarů, tedy lehce pod 6 milionů korun. To je asi tak průměrná cena, ale jestli jste podobně zamilovaní do vnějšího designu ve stylu bláznivé japonské kočky, nejspíš nemáte co řešit.

Reklama
Článek je zařazen v: Lamborghini Huracán, Puracan, Nyanborghini Puracan, kanadský DJ, supersport, zprzněný supersport, ošklivý supersport, superauto, lambo, kočičí Lambo, Huracan na prodej, levný Huracan, levné Lamborghini
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama