Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Autopunk

Neúspěšný pokus o přepadení připomíná komický Béčkový film

Je to asi patnáct let, co výrobci začali do vozů přidávat funkci, která ihned po rozjetí zamkne všechny dveře. Z městských ulic tak prakticky vymyzely chvíle, při nichž se skupinka drogově závislých vrhla na skupinu stojících aut na červenou a vybrala z jejich zavazadelníků, co se dalo. Následující video nám však podobné doby připomíná.
Vydáno: 18.08.2017
Díky automatickému zamykání ubylo přepadených aut.
Díky automatickému zamykání ubylo přepadených aut. Autor: ViralHog
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Východní části Evropy si žijí svým vlastním životem a nehovoří o tom pouze kvalita tamních silnic. Ostatně celé video se odehrává v podstatě na bahně, které tvoří silnici. Dvojice mladíků (říkejme jim spíše grázlové) v něm svojí dodávkou UAZ 452 zablokuje cestu a snaží se přepadnout přijíždějící vůz. V něm je však kamera a my si tak celou scénu můžeme prohlédnout.

Poučení pro všechny

Grázlové vybavení baseballovou pálkou a zřejmě dřevěnou tyčí se snaží přesvědčit mladého muže, který veze svoji babičku, aby oba z vozu vystoupili. Mladík se ale nedá a jak to celé dopadlo, na to se můžete podívat sami.

Pro nás všechny z toho plyne jedno základní ponaučení. Nebuďme tolik důvěřiví a ze zamčeného vozu nevystupujme až do chvíle, kdy si nejsme venkovní situací zcela jistí. A možná, že i ta palubní kamera se při cestě rizkovými oblastmi nakonec hodí. Vždyť právě díky ní dané mladíky v tomto případě snadno dopadla.

Článek je zařazen v: přepadení , Rusko , Ukrajina , baseballka , grázlové , zloději , Lumpové , zloděj , incident , nebezpečí , dopravní situace , léčka , film , zloděj aut , zloději aut , policie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama