Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Autopunk

Nesmí utéct! Těhotná řidička přejela zloděje kabelky

„Přece to tak nenechám, aby mu to prošlo. To není správné, to není fér.“ Těmito slovy vysvětlovala policistům těhotná řidička, proč se rozhodla zloděje nemilosrdně přejet autem.
Vydáno: 03.07.2017
Velké auto se může hodit i při pronásledování zloděje.
Velké auto se může hodit i při pronásledování zloděje. Autor: iStock
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tuhle ráznou paní rozhodně naštvat nechcete. Jmenuje se Christine Braswell, je jí 26 let, momentálně je v pátém měsíci těhotenství a nenechá si od nikoho nic líbit. Když na parkovišti ve městě Asheville v Severní Karolíně přistihla muže, jak se jí přehrabuje v kabelce, neváhala a pustila se do něj. Navíc se přidalo i několik kolemjdoucích, a tak se zloděj dal i s kabelkou na útěk. Těhotná žena se sice rozběhla za ním, neměla ale šanci. Proto se hned otočila, sedla do auta a vyrazila na jízdu spravedlnosti.

Přece to tak nenechám!

Kamera v telefonu pak zachytila okamžik, kdy ve svém SUV srazila zlodějíčka přesně mířenou ranou do zad. Byl jím jistý Robert Raines, který sice skončil v nemocnici, ale podle lékařů by se měl zcela uzdravit. Větší trest ale nakonec hrozí Christine, která byla obviněna za útok smrtící zbraní. Pro mnohé se nicméně současně stala hrdinkou a je otázkou, zda nakonec bude skutečně potrestána.

Navíc se nezdá, že by svého činu jakkoliv litovala. „Protože jsem v pátém měsíci, chvíli jsem za ním běžela, ale pak jsem se vrátila, skočila jsem do auta, zařadila rychlost, přejela jsem obrubník a srazila ho. Přece to tak nenechám, aby mu to prošlo. To není správné, to není fér,“ řekla stanici ABC News 13.

Článek je zařazen v: těhotná žena , útok těhotné ženy , dopadení zloděje , instantní karma
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama