Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Autopunk

Německý řidič na 20 let zapomněl, kde zaparkoval

Muž z německého Frankfurtu nad Mohanem jednoho dne vyrazil autem na nákup, když se ale z obchodu vracel, zjistil, že mu auto nejspíš ukradli. Ve skutečnosti ale jen zapomněl, kde původně zaparkoval.
Vydáno: 21.11.2017
Zapomenuté BMW - ilustrační obrázek
Zapomenuté BMW - ilustrační obrázek Autor: iStock
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zní to jako scénář noční můry každého z nás. Přijdete k místu, kde jste zaparkovali, a auto tam není. První, co většinu napadne, je, že ho buď ukradli, nebo odtáhli. Stačí ale trocha zapomnětlivosti a ani jedna z těchto variant nemusí být pravdivá. Podle všeho totiž můžete prostě jen zapomenout na to, kde parkujete. Přesně to se podle německého Augsburger Allgemeine stalo muži z Frankfurtu nad Mohanem.

Když se před 20 lety vracel z nákupu ke svému autu, nenašel ho. Samozřejmě zalarmoval policii, která vše zaprotokolovala a po autě pátrala. Bez výsledku. Teprve před několika dny ovšem došlo v tomto případu k posunu. Podle německého deníku se auto našlo přesně tam, kde ho před 20 lety jeho majitel zaparkoval. Jen prostě zapomněl, kde to ve skutečnosti bylo.

Na vůz policii upozornila společnost, která na místě, kde stálo, chce začít stavět. Policie proto pátrala po majiteli a bylo prý velkým překvapením, když zjistili, jak to s opuštěným autem je. Majiteli je dnes 76 let a ze shledání se svým, dnes už starým BMW měl prý velkou radost. To i přesto, že auto je nepojízdné a hodně zrezlé. Navíc to vypadá, že bude muset zaplatit parkovné za celých 20 let. Pokud se zástupci města nad nebohým zapomnětlivcem neslitují, bude muset uhradit v přepočtu 143 tisíc Kč. A to by udělat mohli, protože je vcelku zajímavé, že policisté auto opravdu nikdy nenašli.

Článek je zařazen v: parkování , zapomenuté auto , BMW , důchodce , policie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama