Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Autopunk

Nejlepší svatební vůz? Pilot Mercedesu nacpal nevěstu do závodního speciálu

Jaké je podle vás ideální svatební auto? Dlouhá limuzína, luxusní kupé nebo snad elegantní kabriolet? Jsou lidé, kteří si to nemyslí a na svou svatbu vytáhnou své bývalé služební auto - tvrdé a nepohodlné, extra hlučné a s mimořádně nepraktickým ochranným rámem uvnitř. Tuhle nevěstu musíme obdivovat!
Vydáno: 09.10.2017
Maro Engel Svatba 5
Maro Engel Svatba 5 Autor: Maro Engel
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

V případě, že jste bývalým jezdcem seriálu cestovních vozů DTM, to vůbec nemusí být špatný nápad. Růžový Mercedes-AMG C63 DTM se totiž na svatbě Maro Engela náramně vyjímal a jeho kolegové si na přípravě svatebního speciálu dali dokonce tolik záležet, že na růžovém AMG nechyběly ani nápisy „Just married“.

Dvousedadlové DTM

Samotný Engel byl přitom z daného nápadu unešený, přestože ani nepocházel z jeho hlavy. S myšlenkou prý přišli týmoví kolegové z Mercedes-AMG Black Falcon, s nimiž v současnosti závodí ve Formuli E. Do jednomístné a navíc elektrické formule by se však s novopečenou manželkou nevešli, a tak se zrodil nápad - vytáhnout na svatební pouť Engelův oblíbený speciál AMG DTM s výkonem 460 koní.

Tým nelenil a do vozu přidal také druhé skořepinové sedadlo, přičemž obě vystlal tak, aby v nich bylo novomanželům příjemně. A co na tento svatební nápad řekla manželka? S Marem jsou jedna krev, a tak namísto jedovatých poznámek přivítala zprávu s nadšením a dokonce se prý i jala iniciativy u společného focení. Zdá se, že si Engel uměl vybrat nejen svatební vůz, ale také manželku.

Článek je zařazen v: Maro Engel , Mercedes-DTM , Mercedes-AMG , AMG , Mercedes , Mercedes-Benz , DTM C63 , C63 DTM , Mercedes C63 DTM , Mercedes-AMG C63 DTM , svatební vůz , svatební auto , svatební limuzína , závodní auto , svatba
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama