Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Autopunk

Nejhorší řeči, které uslyšíte od majitelů jedničkové Octavie TDI

Zapomeňte na hádky o řidičích BMW nebo podvodných Volkswagenech. Teprve jedničková Octavia v naftě budí v Česku pořádně bouřlivé reakce. A následujících pár vět alespoň jednou uslyšíte od každého jejího majitele. Opravdu!
Vydáno: 18.08.2017
Škoda Octavia první generace - ilustrační obrázek
Škoda Octavia první generace - ilustrační obrázek Autor: Škoda Auto
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pamatujete ta jednu dobu hodně oblíbená videa youtuberského dua Erik Meldik a Čeněk Stýblo, kteří parodovali de*ilní kecy Čechů na dovolené, maminek, tchýní nebo třeba přítelkyň? Šlo o hodně vtipnou, ale také až mrazivě reálnou podívanou do duší nás všech. Podobné video před nedávnem natočil i youtuber, který si říká ten.Michal. Jen se trošku opřel právě do majitelů a fanoušků jedničkové Octavie 1.9 TDI.

Těžko říct, jestli Michal mezi majitele patřil nebo patří, ale jeho pojetí de*ilních keců je fantastické. Dozvíte se, že jiné auto, natožpak benzinové, lepší rozhodně není a také, že „kat off“ je prostě super nápad. Video má spád a garantujeme vám, že pokud jste někdy podobného nadšence Octavie potkali, ve videu ho poznáte. Ale aby bylo jasno, nemyslíme to vůči majitelům Octavií nijak zle. Jsme si jistí, že pokud se na video podívají s trochou nadhledu, pobaví se stejně, jako my. :) Navíc v tom nejsou sami. Podobná videa, jen na téma veteránů, natočila partička, která si říká reversegear cz. Skvělá práce! :)

 

Článek je zařazen v: Škoda Octavia , Octavia , Škoda Octavia 1.9 TDI , debilní kecy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama