Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Autopunk

Na řidiče vybafl dvoumetrový had. Měl ale smůlu

Nejnebezpečnější zvíře, která na vás může číhat v autě, je u nás tak maximálně vosa. Představa, že vám zpod volantu začne vylézat potenciálně jedovatý had, je proto pro našince naprosto děsivá. Tenhle chlapík ale zůstal dokonale v klidu.
Vydáno: 10.10.2017
Had prolezl z motoru otvorem pod volantem.
Had prolezl z motoru otvorem pod volantem. Autor: Viral Hog
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kdyby se něco takového stalo nám, budeme nejspíš s řevem utíkat hezkých pár set metrů. A k autu bychom se pak vrátili jen s kanystrem benzínu a krabičkou sirek, protože takovým strojem už přece stejně nikdy nemůžete v klidu cestovat. O to pozoruhodnější je dokonalý klid řidiče na videu, který má z hada po volantem dokonce zábavu.

Navíc předvede mistrovský zásah, když pouze s pomocí šroubováku dlouhého hada bleskově chytí, zkušeně vytáhne z palubní desky a vyhodí na střechu. Zjevně podobnou věc nedělá poprvé. V zemi, kde jsou takové události na denním pořádku, bychom ale vážně žít nechtěli.

Článek je zařazen v: had v autě , zvíře v autě , odchyt hada
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama