Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Autopunk

Motorkář kopl do auta a na dálnici vypuklo peklo

Co byste čekali, že se stane, když motorkář kopne do jedoucího auta? Nejspíš ho jen bude pořádně bolet noha. Jenže v tomto případě to vypadá, jako by za řídítky seděl Superman, protože po jeho kopanci auta začala létat vzduchem.
Vydáno: 26.06.2017
Motorkář kopl do auta a na dálnici vypuklo peklo
Motorkář kopl do auta a na dálnici vypuklo peklo Autor: CBS Los Angeles
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Upozorňujeme, že následující video možná citlivějším jedincům neudělá moc dobře. Nebojte, neukazuje žádné krvavé záběry. Zobrazuje ale dva neuvěřitelné agresory, kteří na sebe zcela nepochopitelně zaútočili. Výsledkem jejich neskutečného chování je zranění řidiče, který s nimi neměl nic společného. Vše se odehrálo 21. června na severu Kalifornie.

Jak málo stačí

Co incidentu předcházelo, bohužel nevíme. Podle autora videa však vjel řidič osobního auta motorkáři do cesty. Chvíli si prý ukazovali ne moc vhodná gesta a pak to přišlo. Motorkář za jízdy kopl do dveří auta, což si jeho řidič nenechal líbit. Použil své auto jako zbraň a na motorkáře sprostě najel. Ten ovšem zareagoval dost rychle na to, aby uhnul. Řidič osobního auta ale manévr neustál, naboural do středových svodidel, která ho odhodila zpět do silnice, kde srazil kolem jedoucího řidiče.

A právě ten z celé situace vyvázl nejhůř. Nejen, že má auto na odpis, ale hlavně skončil v nemocnici. Naštěstí prý jen s lehčími zraněními. Stačilo ale málo a hloupé poměřování sil dvou pitomců mohlo skončit tragicky pro někoho, kdo s tím vším neměl nic společného. Policie v tuto chvíli po motorkáři pátrá, protože z místa nehody odjel. Asi hrdina…

Článek je zařazen v: nehoda , dálnice , agresivní řidič , vězení , motorkář , napadení , auto jako zbraň
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama