Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Autopunk

Medvěd jel za plného provozu na motorce. Zemi jistě uhodnete...

Takový pohled u nás rozhodně neuvidíte. Jestli bohužel, nebo našetěstí, to necháme na vás. Každopádně zjevně pořád existují země, kde lidé život neberou zbytečně vážně. A dopravní předpisy už vůbec ne. Jedna taková svérázná země mezi ostatními obzvláště vyniká.
Vydáno: 17.07.2017
Medvěd na sajdkáře je větší než oba lidští cestující dohromady.
Medvěd na sajdkáře je větší než oba lidští cestující dohromady. Autor: ViralHog
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Video pochází z města Syktyvkar, které najdete na severu Ruska. Není to ale žádný zapadákov někde na Sibiři. Syktyvkar má přes 200 tisíc obyvatel a je hlavním městem republiky Komi, která leží v evropské, tedy západní části Ruska. Místní obyvatelé jsou jistě zvyklí na ledacos, ale tento výjev ohromil i je. Minimálně autor videa je soudě podle nadšeného komentáře doslova u vytržení.

Však je také pohled na obrovského medvěda na sajdkáře, který navíc vesele mává okolním řidičům, jako nějaká bláznivá pohádka z jiného světa. Někde v cirkuse bychom to ještě čekali, ale rozhodně ne na širokém městském bulváru plném aut. Nezdá se ale, že by s tím měl někdo problém. A chlupatý pasažér sice nemá přilbu, nemyslíme si však, že by se s ním o tom policisté chtěli hádat...

A kdyby vám to snad celé připadalo málo kuriózní, tak medvěd se prý jmenuje Tim a patří k cirkusu, který provozuje motorkářský klub jménem Lední medvědi. První video jeho spanilé jízdy od jiného řidiče se objevilo už před pár týdny, bylo však ve velmi špatné kvalitě a navíc točené na výšku (proč?!). Tohle už je však mnohem, mnohem lepší:

Článek je zařazen v: medvěd na motorce , ruské silnice , kuriozity
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama