Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Autopunk

Lidské hyeny. Někdo pro zábavu zapálil Mustang postiženého chlapce

Když už si myslíme, že lidská omezenost předvedla maximum, stane se něco takového. Neznámý pachatel pro legraci naházel petardy do krásně zrenovovaného Fordu Mustang Mach 1 z roku 1970. Legendární auto ale patřilo malému postiženému chlapci.
Vydáno: 19.07.2017
Někdo pro zábavu zapálil Mustang postiženého chlapce
Někdo pro zábavu zapálil Mustang postiženého chlapce Autor: Gofundme.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Musíme se přiznat. V tomto článku máme hodně práce s tím, abychom nepoužívali sprostá slova. Ta slušná nám totiž takřka nestačí k popisu někoho, kdo udělal tento odporný čin. Stal se v americkém Springfieldu ve státě Missouri, kde se svou rodinou bydlí 7letý Nino Welcome. Nino miluje auta, ale ví, že je nikdy řídit nebude. Trpí totiž Lesch-Nyhanovým syndromem, což je metabolická porucha, při které ochabují svaly a tělo na ní navíc reaguje pohybovými problémy a spastickými obrnami.

Nino dokonale zrenovovaný Ford Mustang Mach 1 z roku 1970 dostal od svého dědečka, a ačkoliv v něm jezdil jen jako spolujezdec, auto miloval. A to tak moc, že svůj invalidní vozík nechal nalakovat do stejné barvy, jakou má Mustang, a pojmenoval ho Mach 2. Jenomže se z auta neradoval moc dlouho.

Následky velkého požáru pomůže zmírnit sbírka

12. července večer nechal tatínek Nina vůz velmi výjimečně zaparkovaný před domem ve standardně klidné ulici. Kolem třetí hodiny ráno ale celou rodinu vzbudili sousedé, kteří si všimli, že z auta šlehají plameny. Ačkoliv se požár snažil rychle uhasit tatínek Nina i hasiči, zdevastoval takřka celou střední část auta. Hasiči pak během vyšetřování zjistili, že požár byl založen petardami, které nějaký pitomec hodil do interiéru pootevřeným oknem.

Nino byl z požáru, a hlavně z toho, co po něm z auta zbylo, velmi smutný. Proto se jeho otec rozhodl, že co nejdříve dá Mustanga znovu dohromady. Jenomže vzhledem k rozsáhlému poškození půjde o velmi nákladnou opravu, na kterou rodina nemá dostatek prostředků. Proto byla vypsána sbírka, díky které by měla být vybrána částka potřebná k opravě. Přispět můžete i vy. Stačí kliknout na tento odkaz.

Článek je zařazen v: Ford Mustang , Ford , Mustang , požár , vandalství , úmyslné zapálení , hasiči , postižení , dítě
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama