Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Autopunk

Lamborghini s přívěsem. Uhádnete, ze které země tento úlovek pochází?

Na trhu už je sice několik let Lamborghini Huracán, poslední kusy modelu Gallardo však vypadají pořád skvěle. Zvláště v oslnivě modrém laku a s karoserií Spyder je vůz z roku 2013 fantastický. I za takové auto se však dá připojit nevzhledný vozík. A kde jinde by k tomu mělo dojít, než v zemi karavanů a pověstně pomalých řidičů.
Vydáno: 06.07.2017
I za Lamborghini se dá připojit přívěs.
I za Lamborghini se dá připojit přívěs.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Znáte to, milujete kempování, nejezdíte moc rychle, ale zároveň si na cestách neodpustíte zvuk oblíbeného desetiválce spolu s otevřeným nebem nad hlavou. Co uděláte? Velmi podobné dilema řešil jeden Holanďan, který za své milované Lamborghini Gallardo Spyder připojil vozík. Nechal ho dokonce nalakovat do stejného odstínu a barva se celkem povedla. Ale co ten vozík? Má snad 18palcová litá kola, prastará zadní světla a děsivé trojúhelníkové odrazky, které nápadně připomínají dobu výjezdních doložek a nekonečných cest do Bulharska. Tohle zkrátka nemohlo dopadnout dobře...

Ostatně, podívejte se sami v galerii. Co si o tomto potrhlém nápadu myslíte vy? Je to důkaz smyslu pro humor a sami byste klidně udělali něco podobného, nebo se jedná o svatokrádež a devastaci vzhledu tak krásného Spyderu?

Podobné šílenosti ostatně nejsou ničím novým. Mrkněte třeba na video s tímto Murcielagem, které táhne rovnou vozík ze zrezlého plechu!

Článek je zařazen v: Lamborghini Gallardo Spyder , Gallardo , Spyder , Lamborghini , přívěs , vozík , tažné zařízení
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama