Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Autopunk

Lamborghini s přívěsem. Uhádnete, ze které země tento úlovek pochází?

Na trhu už je sice několik let Lamborghini Huracán, poslední kusy modelu Gallardo však vypadají pořád skvěle. Zvláště v oslnivě modrém laku a s karoserií Spyder je vůz z roku 2013 fantastický. I za takové auto se však dá připojit nevzhledný vozík. A kde jinde by k tomu mělo dojít, než v zemi karavanů a pověstně pomalých řidičů.
Vydáno: 06.07.2017
I za Lamborghini se dá připojit přívěs.

Znáte to, milujete kempování, nejezdíte moc rychle, ale zároveň si na cestách neodpustíte zvuk oblíbeného desetiválce spolu s otevřeným nebem nad hlavou. Co uděláte? Velmi podobné dilema řešil jeden Holanďan, který za své milované Lamborghini Gallardo Spyder připojil vozík. Nechal ho dokonce nalakovat do stejného odstínu a barva se celkem povedla. Ale co ten vozík? Má snad 18palcová litá kola, prastará zadní světla a děsivé trojúhelníkové odrazky, které nápadně připomínají dobu výjezdních doložek a nekonečných cest do Bulharska. Tohle zkrátka nemohlo dopadnout dobře...

Ostatně, podívejte se sami v galerii. Co si o tomto potrhlém nápadu myslíte vy? Je to důkaz smyslu pro humor a sami byste klidně udělali něco podobného, nebo se jedná o svatokrádež a devastaci vzhledu tak krásného Spyderu?

Podobné šílenosti ostatně nejsou ničím novým. Mrkněte třeba na video s tímto Murcielagem, které táhne rovnou vozík ze zrezlého plechu!

Reklama
Článek je zařazen v: Lamborghini Gallardo Spyder, Gallardo, Spyder, Lamborghini, přívěs, vozík, tažné zařízení
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama