Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Autopunk

Kvůli sázce projel bazén na čtyřkolce. Ani nepustil pivo

Když se sejde akční parta kamarádů, přidá se trocha alkoholu, radost z nového domu a ještě se odkudsi objeví pořádná terénní čtyřkolka, je o zábavu postaráno. Jestli za ideální hračky do bazénu považujete matračku a nafukovací míč, teď možná změníte názor.
Vydáno: 18.09.2017
Nová výzva, jízda čtyřkolkou v bazénu.
Nová výzva, jízda čtyřkolkou v bazénu. Autor: Dusten Smith
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Chtělo by se napsat, abyste tohle doma rozhodně nezkoušeli, ale je nám jasné, že už je nejspíš pozdě. Tak až to budete zkoušet, buďte alespoň opatrní. Hlavním hrdinou je v tomto případě chlapík z Floridy, který se nechal vyhecovat, aby svůj nový bazén zdolal na čtyřkolce. Prý už podobný kousek kdysi předvedl ve svém starém domě a i ten nový je přeci potřeba náležitě pokřtít. Kdo ví, možná tak založil novou americkou tradici nebo alespoň stvořil bláznivou internetovou výzvu.

Každopádně přesně takhle si představujeme party, na které to parta ryzích Američanů trošičku přežene s pivem. Jak navíc ve videu můžete vidět, do bazénu to sice jde dobře, ale směrem ven už má čtyřkolka docela problém... Za největší výkon ovšem považujeme fakt, že se řidič ani na chvíli nezvdal svého lahváče.

Článek je zařazen v: terénní čtyřkolka , čtyřkolka v bazénu , auto v bazénu , jízda v terénu , offroad
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama