Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Autopunk

Knight Rider jel po D1 do Brna! Vyhrál tajný závod a přelstil policisty

Kdo by nemiloval jedinečný seriál z 80. let Knight Rider a jeho hlavního hrdinu Kitta. Tenhle mluvící Pontiac s Davidem Hasselhoffem za volantem byl tehdy snem asi každého z nás. Díky dokonalému videu se konečně můžeme podívat na to, jak si slavná seriálová dvojka poradí s nástrahami dálnice D1.
Vydáno: 11.07.2017
Knight Rider jel po D1 do Brna! Vyhrál tajný závod a přelstil policisty
Knight Rider jel po D1 do Brna! Vyhrál tajný závod a přelstil policisty Autor: Michal Orsava
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Fantastické video, které kombinuje Knight Ridera, Kobru 11, záběry České televize, „tajný“ závod Diamond Race a Miloše Zemana, je dílem mladého českého studenta audiovizuální tvorby Michala Orsavy. Ten na videu dlouhém necelé tři minuty pracoval půl roku a asi sám v té době netušil, že stvoří jedeno z nejlepších virálních videí za poslední dobu.

V jeho filmu se Knight Rider s Kittem poperou snad se všemi nástrahami D1. Hodně je potrápí policisté, kolony, zúžení a nakonec i účastníci závodu Diamond Race, který se před několika lety na našem území jel. Celé video je fantasticky sestříhané a velmi vtipné. Třešničkou celého krátkého filmu pak je Miloš Zeman a Krtek. Ale víc opravdu prozrazovat nebudeme, jen se připravte na slzy smíchu. :)

Video nemá propagovat žádný produkt, nemá propagovat ani žádnou osobu. Jde prostě jen o vtipné filmařské dílko. Michal navíc není žádný nováčkem. Před časem se takto pustil do Andreje Babiše a proslul i hacknutím odvážně řešeného brněnského Orloje. Patrně nejproslulejší video, které Michal stvořil, je pak svým způsobem podobné tomu dnešnímu. Jen v něm hlavní roli hraje město Brno a Tom Hanks.

 

 

Článek je zařazen v: Knight Rider , Kitt , Miloš Zeman , police , dálnice D1 , Kobra 11 , Diamond Race , Michal Orsava
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama