Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Autopunk

Ken Block je zpátky! Pustťe si našlapanou Terrakhanu

Extrémní sérii videí spojující to nejlepší z rallye a driftingu s názvem Gymkhana zná asi každý fanoušek rychlé jízdy. Nyní závodník Ken Block představil nový projekt Terrakhana, ve kterém se vydává do nového prostředí. Je to ale opět neuvěřitelně strhující podívaná.
Vydáno: 22.08.2017
Ken Block se skoků nebojí.
Ken Block se skoků nebojí. Autor: Pennzoil
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Se svou osvědčenou závodní Fiestou RX43 o výkonu kolem 600 koní se slavný jezdec a kaskadér tentokrát vydal do pouště v Utahu. Místo známé jako Swing Arm City je obvykle zasvěcené milovníkům offroadů a jízdy v náročném terénu. Ken Block se ale rozhodl ukázat, že ani ostrý rallyový hatchback se tu neztratí. Výsledkem jsou čtyři minuty záběrů, na které jen tak nezapomenete.

Nejen, že nechybí spousty velkolepých skoků a obrovské drifty v oblacích prachu, Block si vyzkoušel také zdolávání extrémně prudkých skalních stěn nebo jízdu bokem na hraně špičatého srázu, na jehož konci čeká propast hluboká desítky metrů. Dvěma slovy: naprostá bomba.

Článek je zařazen v: Ken Block , gymkhana , terrakhana
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama