Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Autopunk

Karma! Drzého polského chuligána srazilo auto

Boží mlýny prý melou pomalu, někdy se však roztočí pořádně a pak přijde okamžitý zásah spravedlnosti. Tak jako v případě polského vandala, který si svoje mindráky léčil na skleněné výloze obchodu. Nakonec si však bude léčit také pár zlomenin a ještě může být rád, že nedopadl hůř.
Vydáno: 25.09.2017
Na každého jednou dojde. Chuligána srazilo auto.
Na každého jednou dojde. Chuligána srazilo auto. Autor: Viral Hog
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Celý případ takzvané „instantní karmy“ ukázkově zachytila kamera umístěná na obchodu v polském městě Lubliniec, jehož výlohy se výtržník rozhodl zdemolovat. Podle majitele prý šlo o známou firmu, která v minulosti vysklila výlohy obchodu už dvakrát. Když se však muž rozhodl vrátit i potřetí, bylo to zjevně i na jinak umírněné boží mlýny příliš. Od činu se přitom nenechal odradit ani náhodným kolemjdoucím a množstvím řidičů v okolních autech.

Chodci dokonce vandal fyzicky vyhrožoval, a tak se muž rozhodl zavolat policii. V tu chvíli se chuligán rozhodl pro útěk, pod vlivem adrenalinu se však zapomněl rozhlédnout a vletěl přímo pod kola červeného Seatu. Měl přitom obrovské štěstí, že jeho řidič nejel nijak rychle a navzdory omezenému výhledu bleskově zareagoval. I tak se však vandal proletěl přes kapotu a skončil s lehčími zraněními v nemocnici.

Tak snad si tohle varování vezme k srdci!

Článek je zařazen v: instantní karma , spravedlnost , trest zločince , chuligán , vandalismus , srážka chodce
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama