Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Autopunk

Kameraman nezaváhal. Před letícím autem skočil ukázkový placák!

Co byste dělali, kdyby se přímo vaším směrem vysokou rychlostí kutálel závodní speciál? Váhali byste, zda vás skutečně trefí, anebo byste na nic nečekali a jali se zachránit svůj krk svérázným skokem do neznáma? Tenhle kameraman měl jasno!
Vydáno: 31.07.2017
Kameraman se zachránil velkolepým skokem.
Kameraman se zachránil velkolepým skokem. Autor: RacingFail
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Padající holubička. Přesně tak začal internetový svět přezdívat tělnatému italskému kameramanovi, jehož reakce na nehodu jednoho ze závodních vozů obletěla svět. Přitom je ze záběrů zřejmé, že auto kamermanskou plošinu minulo a hrdinská evakuace tak byla vlastně zbytečná. Jenže skrz hledáček kamery úplně ztratíte prostorové vnímání a mylnému odhadu se proto není důvod divit.

Způsob, jakým se muž z kameramanské rampy rozhodl ukázkový placák skočit, vás každopádně zaručeně rozesměje. Celý incident je o to vtipnější, že se vše obešlo bez zranění, což prokazuje následný úsměv na kameramanově tváři a zdvižený palec. Jsme si však jisti, že ještě pár dnů bude na břiše nosit parádní jelito. Ale i to k automobilovým závodům patří - tak příště raději více ostražitosti.

Článek je zařazen v: kameraman , Itálie , Ital , automobilové závody , závody , nehoda , crash , záchrana , Skok , placák , boj o život , záchrana života , odvaha
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama