Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Autopunk

K zářivě zelenému Lamborghini dostanete i pořádný motorový člun

Jestli jedete letos do Chorvatska a chcete opravdu zazářit, zauvažujte nad koupí tohoto velmi odvážného setu rychlého auta a ještě rychlejšího člunu. Garantujeme vám, že budete nepřehlédnutelní!
Vydáno: 26.06.2017
Marine Technologies MTI G6 Super Veloce a Lamborghini Aventador SV Roadster
Marine Technologies MTI G6 Super Veloce a Lamborghini Aventador SV Roadster Autor: exoticscars.xyz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Vypadá to na novou módní vlnu. Kdo nemá loď postavenou od automobilky nebo auto podobné lodi, jakoby dnes nebyl. Porsche i Bugatti své luxusní jachty už představili. Abarth zase ostrou pětistovku na motivy krásné lodi. Tentokrát vám ale ukážeme báječný motorový člun, který je na zakázku stavěný podle Lamborghini Aventador SV Roadster. A oboje je na prodej.

Špičkovou loď i úpravu auta si objednal jistý Američan, který prostě chtěl být vidět a chtěl mít něco víc. No, vypadá to, že se mu to povedlo. Loď je 16 metrů dlouhá a jmenuje se Marine Technologies MTI G6 Super Veloce. Její stavba měla jediné pravidlo. Musela se co nejvíce podobat italskému supersportu. Proto je její trup lakován svítivě zelenou barvou Verde Singh, která stála v přepočtu necelé 2 miliony korun. Aby podoba byla nepopiratelná, je trup tvarován podobně jako karoserie Lamba. Navíc má od Lamborghini dokonce i světla.

 

Extrémní výkon i cena

Člun pohání motory Mercury Racing o celkovém výkonu 1 368 nebo 1 570 koní. Záleží totiž na nastavení lodi a na tom, jaké palivo natankujete. Pro vyšší výkon je potřeba vysokooktanové závodní palivo, ale pak si na moři můžete užít rychlost, která dosahuje až 290 km/h.

Do přístavu ke své „loďce“ pak můžete dorazit svítivě zeleným Lamborghini Aventador SV Roadster. Ten je kromě barvy sériový, což znamená, že ho pohání 6,5litrový agregát V12, který disponuje výkonem 750 koní. Rychlost 100 km/h pokoří za 2,9 sekundy a maximální rychlost se zastaví na 350 km/h. Tento konkrétní kousek má najeto jen 1 126 kilometrů, takže jde vlastně o ideálně zajeté auto.

Obě tyto krásky mohou být vaše. Majitel neprozradil, proč je prodává, zmínil však vážné rodinné důvody. Za celý set, tedy auto i loď, chce 2 195 000 dolarů, tedy necelých 52 milionů korun.

Článek je zařazen v: Lamborghini Aventador SV Roadster , Marine Technologies MTI G6 Super Veloce , loď , Laborghini , Lamborghini , prodej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama