Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Autopunk

Je tohle nejošklivější auto? Kdysi to byla Toyota

Když nemáte mnoho fantazie a vkus už vůbec žádný, může váš vůz dopadnout i takto. Pak ale záleží ještě na úřadech, které se k podobným úpravám mnohdy staví zády. Skutečnost, že tento Batmobil, který kdysi býval Toyotou Camry, může do provozu, proto vážně smysl nedává.
Vydáno: 28.08.2017
Toyota Camry Batmobil
Toyota Camry Batmobil Autor: /www.reddit.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Upravených vozů jsme viděli již mnoho. Některé úpravy mohou být zdařilé, jiné méně, ale to, co vidíte na přiložených fotografiích, se nedá nazvat jinak než extrémem. Toyota Camry generace XV20 je z hlediska designu poměrně nenásilné a veskrze obyčejné auto, které svým vzhledem pozornost nikterak nepoutá. S tím se však majitel jednoho kusu ve Spojených státech amerických nesmířil a stvořil monstrózní splácaninu.

Ještě bizarnější je ale fakt, že americké úřady takovouto úpravu schválily a majitel tak se svým monstrem smí na silnici. To přitom připomíná parodii na Batmobil, navíc líznutou filmy Šílený Max a Návrat do budoucnosti. Ostatně, podívejte se sami a dejte nám vědět, co si o podobné úpravě myslíte vy.

Článek je zařazen v: Toyota Camry , Toyota , tuning , Batmobil , Batman , Návrat do budoucnosti , Šílený Max , zběsilost , katastrofa , otřesný stroj , parodie , ošklivé auto , nejošklivější auto
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama