Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Autopunk

Ital veřejně ničí a zapaluje svá BMW. Kvůli účtu za servis

Nesouhlas s fungováním značky BMW, dostatek času, hodně temperamentu a neuvěřitelná zarputilost. Tento koktejl zřejmě pohání italského podnikatele, který se jednou nepohodl s BMW a od té doby veřejně ničí každé své auto.
Vydáno: 22.09.2017
Ital veřejně ničí a zapaluje svá BMW
Ital veřejně ničí a zapaluje svá BMW Autor: Youtube
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tento hodně bizarní příběh začal už před několika lety, kdy si italský podnikatel íránského původu jménem Hadi Pourmohseni pořídil šestkové BMW. Psal se rok 2013 a Hadi odvezl svou M6 do autorizovaného servisu, kde ohlásil rozbitou převodovku. Prý prostě začala sama zlobit a majitel požadoval opravu na účet prodejce BMW, respektive leasingové společnosti, protože vůz byl na leasing. Jenomže ze servisu přišel verdikt, že převodovka se nerozbila sama, ale kvůli špatnému používání, a tak si dotyčný opravu bude muset uhradit sám.

To Hadi odmítl. Vzhledem k nepojízdnosti auta také odmítl dále platit leasingové splátky. Navíc svou zlost otočil přímo k BMW a začal tvrdit, že mu německá značka prodala nekvalitní auto. A od té doby podniká hodně svérázné kroky, které mají upozornit na fakt, že BMW okrádá své klienty a nechová se k nim s dostatečnou úctou.

Příběh obyčejného šílenství

Už v roce 2013 vzteky robil svou M6, ale aby dal svému chování větší váhu, auto opravil a o rok později přistavil před brány ženevského autosalonu, kde ho rozbil ještě jednou. Následující rok se rozhodl využít autosalonu ve Frankfurtu, aby před jeho branami zapálil BMW Z3. Jeho vrchol ale přišel před několika dny, kde se rozhodl vzít sedmičkové BMW, postavit se přímo před centrálu značky v Mnichově a tuto báječnou limuzínu zapálit. Krom toho kolem sebe Hadi mával transparentem, který upozorňuje na to, že BMW krade a vůbec je takové zlé…

Reakce policistů a hasičů na sebe samozřejmě nenechala dlouho čekat, a tak Hadi skončil v poutech na zemi. Jistě si vyslechne nějaké obvinění, ale v tuto chvíli je vyšetřován na svobodě. Jediné, co se mu tímto krokem opravdu povedlo, je získat si pozornost médií. BMW se s ním již odmítá bavit, protože už v prvopočátku mu nabídlo opravu, kterou ovšem odmítl.

 

 

Článek je zařazen v: BMW , zákazník , IAA Frankfurt , autosalon Ženeva , destrukce , hádky
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama