Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Autopunk

Honička jako z akčního filmu. Policie přišla o dvě auta

Čeští policisté za sebou mají několik velmi nebezpečných automobilových honiček, ale stále to na našich silnicích není takový extrém, který na vlastní kůži a plechy vyzkoušeli policisté z Velké Británie. Při pronásledování ujíždějícího řidiče přišli dokonce o dvě auta.
Vydáno: 22.08.2017
Policie Velké Británie
Policie Velké Británie Autor: Auto Express
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Divoká, takřka filmová honička proběhla už před nějakou dobou, ale policie její záběry uvolnila teprve před nedávnem. To proto, že velmi dlouho trval soud s jejími hlavními aktéry, ale asi už můžeme prozradit, že v tuto chvíli jsou všichni ve vězení, odkud se na svobodu jen tak nepodívají. Šlo o čtveřici lupičů, která ve městě Chemsley Wood vykradla pobočku místního rychlého občerstvení. Ještě před krádeží si nezákonně přivlastnila Audi RS6, kterému byly přidělány ukradené registrační značky z jiného Audi, tentokrát ale naftového.

Policejní honička jako z akčního filmu
Policejní honička jako z akčního filmu
daily mirror

Ukradené auto jako zbraň

Bedlivému oku policistů ale jejich počínání neuniklo, takže je krátce po vykradení rychlého občerstvení takřka dopadli. Proč takřka? To už vysvětlí dnešní video. Ukazuje totiž absolutní sebejistotu a agresivitu čtveřice zlodějů, která si rozhodně nebere servítky. Nejprve to vypadá, že policisté posádku Audi prostě zatknou a vše proběhne v pohodě. Jenomže, když Audi zastaví policejní BMW řady 3 a strážníci chtějí vystoupit z auta, řidič Audi zařadí zpátečku a do BMW tvrdě nabourá.

Z policejního auta se začne kouřit a náraz dokonce policisty zranil. Ale to jim nebrání v tom, aby se za zloději vydali. Posádka Audi ale v té době už má prostřelené pneumatiky, a tak to ujíždění není nikterak rychlé. Policisté s už tak nabouraným BMW zkusili dalšími nárazy Audi vyřadit z provozu, ale bohužel zlikvidovali jen svůj služební vůz. Proto do dalšího pronásledování nasadili Opely Insignia, ale i do jednoho z nich šílený zlodějský řidič tvrdě nacouval, čímž ho zastavil.

Posádka Audi nakonec policistům opravdu ujela. Auto následně nechali stát v jedné z bočních ulic a z místa utekli. Jenomže i tak je policisté byli schopni dopadnout a předat spravedlnosti.

Honička jako z akčního filmu. Policie přišla o dvě auta
Honička jako z akčního filmu. Policie přišla o dvě auta
daily mirror
Článek je zařazen v: policejní honička , policie , Audi , BMW , zloději , nebezpečná jízda , nehoda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama