Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Autopunk

Holčičí SUV od Porsche na okruhu ukázalo záda i ostrým sporťákům

O Porsche Macan se často neprávem říká, že je autem hlavně pro holky. Je stále relativně malé, celkem hezké a sličným slečnám to v něm velice sluší. Když se to s ním ale trochu umí, zvládne být i zatraceně rychlé a německy přesné.
Vydáno: 01.09.2017
Porsche Macan - ilustrační obrázek
Porsche Macan - ilustrační obrázek Autor: Youtube
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

A podle toho, co uvidíte v dnešním videu, vlastně ani nemusíte být žádný profík. Stačí si vedle sebe posadit instruktora okruhové jízdy, poslouchat a dělat to, co říká, a rázem je z vás hvězda, která i s autem pro holky umí divy. Ale popořádku. Tím okruhem, kde se mladý majitel Macanu pořádně projel, je New Jersey Motorsports Park. Trať měří 3,62 kilometru, a ačkoliv nepatří mezi ty těžké, pár složitějších pasáží nabídne.

Na videu je vidět, že v prvních kolech je řidič hodně nervózní, s autem trošku cuká a o čisté stopě nemůže být řeč. To se ale změní ve chvíli, kdy se slova ujímá profesionál sedící na sedadle spolujezdce a řidiči začne s trasou radit. A i těch pár slov stačilo k tomu, aby se uklidil a ukázal, že rozhodně má talent! Po pár kolech totiž celkem jistě zvládne předjet své silnější sourozence v podobě Porsche Cayman S, Cayman R a dokonce i 911. Nakonec si vzal skalp i Chevroletu Corvette nebo Lotusu Elise.

Vypadá to, že některými tolik proklínaná SUV vlastně nejsou vůbec špatná. Pokud byste ale stále pochybovali, pak si vzpomeňte na naftovou SQ7, jejíž řidič si zcela podmanil Nürburgring.

Článek je zařazen v: Porsche , Macan , Porsche Macan , okruh , závodní okruh , New Jersey Motorsports Park
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama