Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Autopunk

Hazardér! Mladík jel na kole po střeše jedoucího vlaku

Někteří lidé potřebují pravidelné dávky adrenalinu, jinak mají pocit, že nejsou pořádně naživu. I když to znamená riskovat přinejmenším zdraví. Mimořádně nebezpečná jízda po střeše jedoucího vlaku je však opravdový extrém.
Vydáno: 25.07.2017
Nebezpečná jízda na střeše vlaku.
Nebezpečná jízda na střeše vlaku. Autor: dailymail
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dvojice mladých Rusů se svým kouskem chlubí na sociálních sítích, mnoho obdivu si tím ale nezískali. Na střechu jedoucího vlaku i se svým kolem vylezli u města Frjazino, které leží asi 25 kilometrů od Moskvy. A jak je patrné, není to vůbec žádná legrace. Hned při prvním pokusu mladý cyklista ztratil balanc a spadl na kraj střechy. O bezprostřední blízkosti drátů vysokého napětí a sloupů elektrického vedení ani nemluvě. 

Sami mladíci to komentovali tím, že jim jízda po zemi připadá nudná, a tak chtěli zkusit něco zajímavějšího. Rusko má přitom značný problém se zbytečnými úmrtími mladých lidí, kteří neadekvátně riskují. Úřady už proto spustily například kampaň za bezpečná selfie, aby nedocházelo k vážným nehodám jenom kvůli zajímavé fotce.

Článek je zařazen v: adrenalinový sport , jízda na kole , extrémní sporty , jízda na střeše vlaku
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama