Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Autopunk

Extrém. Upravený Jeep sjel kolmou stěnu

Jízda těžkým terénem bývá vyhrazena jen velmi schopným či upraveným offroadům, o které se nesmíte bát. To, co uvidíte na následujícím videu, je však ještě o několik úrovní jinde. Takový kousek chce nejen pořádně velké... sebevědomí, ale také kopu zkušeností!
Vydáno: 25.08.2017
Pohled z kabinu při sjíždění prudkých svahů bývá děsivý.
Pohled z kabinu při sjíždění prudkých svahů bývá děsivý. Autor: Imgur
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zatímco s dobrým SUV jste schopni projet většinu nástrah lehkého až středně těžkého terénu, do opravdu krkolomných srázů se většina majitelů nikdy nepustí. Je sice pravdou, že třeba takové Porsche Cayenne zvládne díky kratším převisům opravdu dost a učiněnými mistry jsou v tomto odvětví vozy značky Land Rover, náročnější nástrahy však vzhledem k ceně vozu zavánějí drahými a nežádoucími opravami.

Pořádné nářadí

A tak je lepší sehnat si nějaký pořádný offroad, o který se nemusíte tolik bát. Třeba Jeep Wrangler. Jenomže co když jste opravdu šílení a na zdolávání vysněných překážek vám ani klasický Wrangler nestačí? No tak si ho upravíte. K podobné úpravě, jakou uvidíte na videu, je ale hodně dlouhá cesta. Z původního vozu totiž zůstal možná tak rám a základní obrysy se světly a zrcátky.

Na videu s ním neznámý řidič sjede doslova kolmou zeď, kterou dle dostupných informací offroadoví šílenci obvykle vyjíždějí nahoru. Přírodní překážka se nachází ve státě Utah, v národním parku Sand Hollows, a nutno říct, že pokud nemáte horolezecké schopnosti, připadala by vám spíše jako něco, po čem se chodit, nedej bože jezdit autem, absolutně nedá.

Článek je zařazen v: Jeep , Wrangler , šílenství , kolmá zeď , offroad , offroading , Jeep Wrangler , Utah , Američané , bláznovství , kolmá stěna , stěna , terén , jízda v terénu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama