Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Autopunk

Epický souboj drifterských legend. Král v Lamborghini proti šílenci v Nissanu GT-R

Vyhraje Lamborghini Murcielago patřící samotnému zakladateli profesionálních závodů v driftování, anebo Nissan GT-R s astronomickým výkonem 1 400 koní, na jehož palubě sedí šílenec známý pod přezdívkou Baggsy?! Ať už výsledek souboje dopadne, či nedopadne podle vašich představ, o skvělou podívanou nepřijdete
Vydáno: 13.07.2017
Drift battle
Drift battle Autor: Monster Energy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Děj pětiminutového videa se odehrává v industriální zóně kdesi v jižní Anglii, ve které není nouze jak o krásné exteriéry, tak hlavně o úzká místa, v nichž se dočkáme velmi vypjatých momentů. Roztrhaná záď Nissanu GT-R již okolo třetí minuty hovoří za vše. Nouze o těsné průjezdy tedy nebude a velmi prašné prostředí britského přístavu drifterům nejen ztěžuje podmínky, ale hlavně činí celý souboj ještě atraktivnějším.

Poselství daného závodu je navíc hned úvodem zmíněno jasně. „Udělejte co nejvíce hluku, kouře a jezděte tak moc bokem, jak to jen půjde! Chci férový battle, chlapci!“ říká rozhodčí.

Jen pro ty nejlepší

My jen dodáme, že aktéři videa ještě dále uvádějí podmínky, s nimiž se při natáčení snímku museli potýkat. Saito zmiňuje déšť, který je zaskočil hned v prvním dni celé akce. Baigioni k tomu dodává, že řídit 1400koňové GT-R bylo stejné, jako se prát s člunem závodní kategorie top-fuel. „Když přidáte plyn, zatlačí vás auto do sedadla tak silně, že jediné, co uvidíte, je nebe. Měl jsem doslova pocit, že se to auto postaví na zadní,“ popisuje Baggsy.

V celém videu ale nakonec nebudou driftovat jen dvě auta. I když, to už vám prozrazujeme moc. Mrkněte se raději sami, málokteré video má takové koule!

Článek je zařazen v: drift , driftování , Lamborghini , Murcielago , nissan gtr , Nissan , souboj , závod
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama