Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Autopunk

Další nářez od Kena Blocka. Šílený Mustang a Climbkhana

Je to teprve měsíc, kdy nám spadla čelist z Blockova pouštního videa s názvem Terrakhana, a už se na nás valí další našlapaný kousek. Tentokrát se slavný jezdec vydal na slovutný kopec Pikes Peak a doprovod mu dělá jeho extrémně upravený Ford Mustang.
Vydáno: 20.09.2017
Hoonicorn, splašený Mustang Kena Blocka v akci.
Hoonicorn, splašený Mustang Kena Blocka v akci. Autor: Toyo Tires
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dnes již světoznámá série videí Gymkhana, která do nepřekonatelného mixu spojila driftování, prvky z rally, kaskadérské kousky a špičkovou kameru, z Kena Blocka udělala globální hvězdu. V poslední době však rád experimentuje i s jinými formáty, přestože základ je samozřejmě vždycky stejný. Minulý měsíc to například byla Terrakhana, kdy Block vyrazil do pouště s rallyovou Fiestou o výkonu kolem 600 koní a předvedl dechberoucí jízdu na hraně vysokých skalisek, mezi balvany a v extrémně prudkých stoupáních.

Už minulý rok nicméně Block představil další projekt pojmenovaný příznačně Climbkhana. V tomto případě usedl za volant svého bájného Hoonicornu V2, což je klasický Ford Mustang přestavěný na monstrum s osmiválcem 6,7 litru, dvěma turby a výkonem 1400 koní, který spaluje metanol. Cílem je tentokrát slavný vrch Pikes Peak, kde se jezdí závody do vrchu plné nebezpečných zatáček nad hlubokými srázy bez jakékoliv ochrany.

Nejnovější trailer prozradil, že plného videa se dočkáme už 25. září, tedy příští týden v pondělí. A zjevně se máme na co těšit!

 

Pokud se chcete nechat nalákat ještě trochu víc, můžete se podívat na předchozí trailer, kde najdete pár záběrů navíc:

Článek je zařazen v: Ken Block , gymkhana , terrakhana , Climbkhana
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama