Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Autopunk

Ďábelský Rolls-Royce je jako vystřižený z Mad Maxe

Má pořádný osmiválec, nezničitelnou převodovku z malého náklaďáku, výkonné chlazení v kufru, spoustu místa uvnitř a překvapivě dobré jízdní vlastnosti. Tohle je dokonalý recept na auto pro aristokratickou verzi Šíleného Maxe.
Vydáno: 29.09.2017
Vznešený Rolls-Royce Silver Shadow po punkové přestavbě.
Vznešený Rolls-Royce Silver Shadow po punkové přestavbě. Autor: TheSmokingTire
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Když se syn ze vznešené rodiny utrhne ze řetězu a propadne punku, dopadne to přesně takhle. Rolls-Royce Silver Shadow II z roku 1978 je automobilová klasika a i dnes se jedná o nádherné, charismatické a přitom překvapivě dostupné auto. Právě proto si ho zřejmě Corbin Goodwin vybral jako základ pro svůj projekt. Navíc pod kapotou najdete bytelný osmiválec o objemu 6,75 litru, který v sobě má značný potenciál.

Apokalyptický závodník

Tento potenciál se Corbin rozhodl vydolovat s pomocí turbodmychadla, takže nový výkon má hodnotu někde kolem 400 koní. Navíc auto dostalo manuální převodovku, která pochází z těžkotonážního pickupu Ford Super Duty. Kompletní proměnou prošel také podvozek, který je teď o poznání sportovnější a do kufru se nastěhovalo výkonné chlazení.

Auto, které pro svůj smysl pro humor dostalo přezdívku Trolls Royce, nyní otestoval Matt Farah. A jak můžete vidět ve videu, je z něj doslova nadšený.

Článek je zařazen v: tuning Rolls-Royce , Rolls-Royce silver shadow , Šílený Max , Mad Max
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama