Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Autopunk

To chtělo odvahu! Dramatická záchrana pasažérů z hořícího auta

Za volantem se opravdu bojíme tří věcí. Srážky s kamionem, pádu pod vodní hladinu a samozřejmě požáru. Naštěstí i když už dojde k nejhoršímu, s obětavou pomocí ostatních řidičů se dá děsivý zážitek ve zdraví přežít. Ukázkovou akci předvedli v Ázerbajdžánu.
Vydáno: 17.07.2017
Záchrana z hořícího auta v Ázerbajdžánu.
Záchrana z hořícího auta v Ázerbajdžánu. Autor: ViralHog
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Shodou okolností jsme na ázerbajdžánských silnicích řídili zrovna letos. Je to země starých Mercedesů a všech typů aut od značek Lada a Volha, kde se jezdí poměrně pomalu. Nikdy totiž nevíte, kdy se přes cestu vydá kráva, stádo ovcí nebo prastarý ruský náklaďák. Stodesítku na dálnicích proto tvrdě hlídají všudypřítomní policisté a tisíce radarů doslova na každém kilometru. Ani to však nemusí stačit, když se někdo nevěnuje řízení.

Na videu je vidět skupinu mužů, jak řeší zdánlivě drobnou nehodu, která částečně zablokovala dálnici u hlavního města Baku. Ostatní auta zpomalují, řidič Lady však zjevně nedává pozor a na brzdy šlápne až ve chvíli, kdy už je pozdě. V plné rychlosti trefí Volhu před sebou, ze které po chvilce vyšlehnou plameny. Posádce uvězněné uvnitř naštěstí okamžitě přibíhají na pomoc ostatní řidiči bez ohledu na nebezpečí.

Článek je zařazen v: hořící auto , požár auta , záchrana z hořícího auta , dopravní nehoda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama