Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Autopunk

Challenger 4x4 je pravá amerika na armádním podvozku

Jestli před nadcházející zimou sháníte vůz, který vypadá stylově a navíc přežije a vyjede úplně vše, pak jste ho právě našli. Na prodej je samozřejmě v Americe a jde o báječný Dodge Challenger, který ovšem navíc dostal pořádnou offroadovou výbavu.
Vydáno: 22.10.2017
Challenger 4x4 je pravá amerika na armádním podvozku
Challenger 4x4 je pravá amerika na armádním podvozku Autor: craigslist.org
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Klasická americká auta milujeme asi všichni. Však jsme vám také před pár dny ukázali takovou svatou trojici amerických muscle car a jejich historii. Dnes se znovu podíváme na jedno z nich, konkrétně na Dodge Challenger, který ale jeho majitel upravil k nepoznání. Nečekejte nějaký rychlý a zběsilý tuning. Tady bylo vše vsazeno na funkčnost.

Challenger je z roku 1972 a jeho majitel se s ním zjevně připravoval na apokalypsu nebo na konkurz do pokračování filmu Mad Max. To proto, že z původní americké klasiky nechal jen karoserii, pod kterou schoval extrémní techniku z vojenského speciálu M1009. Krom zásadně zvýšeného podvozku jde i o pohonnou jednotku, kterou se stala V8 o objemu 5,7 litru. 

K tomu všemu majitel přidal speciální offroadové pneumatiky BF Goodrich, LED osvětlení, hudební zástavbu a mnoho dalšího. Auto se rozhodl prodat, ale byl by rád, kdyby se jeho super přestavba dostala do dobrých rukou. Myslíte, že jsou to pávě ty vaše?  Pak se připravte na výlet do Fremontu v Kalifornii a na cenu 28 000 dolarů, tedy asi 608 tisíc korun.

Článek je zařazen v: offroad , 4x4 , Dodge , Dodge Challenger , Challenger , tuning , úprava
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama