Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Autopunk

Červené Subaru z Baby Drivera je na prodej. Cena rychle roste

Na aukčním serveru eBay se objevilo auto, které si zahrálo hlavní roli v sympatickém akčním filmu Baby Driver. Nejde přitom o žádnou filmařskou atrapu, ale o plně funkční vůz, který navíc dostal řadu úprav.
Vydáno: 22.08.2017
Subaru WRX z filmu Baby Driver.
Subaru WRX z filmu Baby Driver. Autor: Columbia Pictures
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pro natáčení filmu Baby Driver měli tvůrci k dispozici celkem pět totožných Subaru WRX, z nichž se premiéry dožily tři kusy. Aktuálně prodávané auto z roku 2006 bylo původně šedé, červený lak ale není zdaleka jedinou úpravou. Společnost DBW Motorsport z něj totiž udělala zadokolku, vylepšila zadní diferenciál a čtyřválcovému boxeru o objemu 2,5 litru navíc přidala turbo z modelu STI.

Ojetina s duší

Auto má najeto celých 158 tisíc mil, tedy přes 250 tisíc kilometrů. Z natáčení si navíc odneslo pár šrámů, celkově je ale údajně ve velmi dobrém stavu. Jde tedy o zajímavou příležitost, jak si koupit auto se slavnou filmovou historií a zajímavou technikou, které je ale zároveň pořád skutečným autem pro opravdové ježdění a nikoliv jen výstavní atrapou. Něco takového by nám v garáži rozhodně dělalo radost!

Problémem je ovšem cena. Zatímco v neděli se pohybovala kolem 20 tisíc dolarů, další desítky příhozů ji během pondělí vynesly až na 48 tisíc dolarů v době psaní tohoto článku, což je přes milion korun. A vůbec nepochybujeme o tom, že poroste ještě dál. Tak uvidíme, kde se zastaví - inzerát můžete sledovat přímo na eBay.

Článek je zařazen v: Baby Driver , Subaru WRX , akční film , auto z filmu , slavné auto
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama